ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

بازجویی مجدد مدیر عامل آئودی در پی کشف تقلبی دیگر در محصولات این شرکت

روپرت استادلر مدیر ارشد اجرایی و رییس هیئت مدیره کمپانی آئودی دوباره باید پاسخگوی پرسش های یک موسسه حقوقی چند ملیتی به نام Jones Day باشد. دلیل این مساله گزارش جدیدی اعلام شده که از ...

سعید علیپور
نوشته شده توسط سعید علیپور | ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۱۶:۱۵

روپرت استادلر مدیر ارشد اجرایی و رییس هیئت مدیره کمپانی آئودی دوباره باید پاسخگوی پرسش های یک موسسه حقوقی چند ملیتی به نام Jones Day باشد. دلیل این مساله گزارش جدیدی اعلام شده که از کشف یک نرم افزار تقلب دیگر در خودروهای این برند لوکس آلمانی حکایت دارد.

jones-day

نشریه آلمانی Bild am Sonntag هفته پیش گزارشی منتشر کرد که طبق آن یکی از تنظیم کنندگان قوانین آمریکا اوایل امسال نرم افزاری در گیربکس های اتوماتیک آئودی کشف کرده که از طریق تشخیص حرکت فرمان و در نتیجه حدس زدن حرکت خودرو در جاده، قادر به کاهش میزان دی اکسید کربن آزاد شده بوده است.

audi-logo

موسسه Jones Day چهارده ماه قبل نیز با روبرت استادلر گفتگویی ترتیب داده بود که البته هیچ مدرکی علیه وی پیدا نشد. در پاسخ به سوالی که آیا استادلر دوباره تحت بازجویی قرار خواهد گرفت، یکی از افرادی مطلع گفت: "بله، این اتفاق خواهد افتاد. وکلا اطلاعات بیشتری درباره آنچه که او درباره این نرم افزار می داند، می خواهند." این شخص درباره تاریخ بازجویی جدید اطلاعات بیشتری ارائه نکرده است.

مجله آلمانی دیگری با نام Der Spiegel که به صورت هفتگی منتشر می شود، جمعه پیش گزارش کرده بود که استادلر توسط این موسسه حقوقی تحت بازجویی قرار خواهد گرفت؛ با این حال آئودی و فولکس واگن از اظهار نظر در این باره خودداری کرده بودند.

audi-chairman-and-ceo-rupert-stadler-3

بازجویی دوباره مدیر کمپانی آئودی در زمان بدی اتفاق می افتد؛ زیرا این برند لوکس به همراه کمپانی مادر خود یعنی فولکس واگن، امیدوار هستند با مقامات آمریکایی به زودی به توافق رسیده و مساله 80 هزار خودروی دیزلی با موتور 3 لیتری را حل و فصل کنند.

یک قاضی آمریکایی اوایل این ماه، اول دسامبر را به عنوان آخرین مهلت برای ارایه گزارشی از وضعیت مذاکرات تعیین نمود و اعلام کرد که نسبت به حصول توافق بسیار خوشبین است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی