ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

فیسبوک، اینستاگرام و مسنجر حالا با یک اینباکس واحد به یکدیگر متصل می شوند

فیسبوک در سال 2012 اینستاگرام را خریداری کرد، اما از آن زمان تا کنون چگونگی جدایی این دو سرویس از هم کاملا مشخص نبود. فارغ از تنظیمات اینستاگرام برای ورود با حساب کاربری فیسبوک و ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۲۶ آبان ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۵

فیسبوک در سال 2012 اینستاگرام را خریداری کرد، اما از آن زمان تا کنون چگونگی جدایی این دو سرویس از هم کاملا مشخص نبود. فارغ از تنظیمات اینستاگرام برای ورود با حساب کاربری فیسبوک و انتشار پست در این شبکه اجتماعی، دقیقا نمی توانستید بگویید که این دو سرویس چگونه با یکدیگر در ارتباط هستند. اما اوضاع از این پس این گونه نخواهد بود.

فیسبوک به تازگی ابزاری واحد برای مدیریت صفحات مجازی منتشر کرده که به صاحبان حساب های کاربری تجاری در فیسبوک، اینستاگرام و مسنجر اجازه می دهد تا به پیام های کاربران از یک محل پاسخ دهند. تا پیش از این صاحبان کسب و کارها برای مدیریت این سه حساب کاربری ناچار بودند که اپلیکیشن هر کدام را جداگانه اجرا کنند.

اما به لطف اپلیکیشن Pages Manager جدید، دیگر احتیاج به این کار از میان رفته و از طریق اینباکس یکپارچه آن می توان همزمان به پست های فیسبوکی، نظرات و دایرکت های اینستاگرامی و پیام های اپلیکیشن مسنجر از یک محل پاسخ داد.

فیسبوک این قابلیت جدید را فعلا در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار داده، اما تا هفته های آینده آن را میان جمع بزرگتری از کاربران گسترش داده و از حالت آزمایشی خارج خواهد کرد.

با ارائه این قابلیت برای حساب های تجاری، سوال اینجاست که آیا فیسبوک امکان دسترسی به آن را برای کاربران معمولی هم فراهم می کند؟ هنوز هیچ چیز مشخص نیست، اما بدیهی است که ارائه این قابلیت به صورت عمومی با استقبال بسیار خوب کاربران مواجه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • Vahid_rasouli_fard
  Vahid_rasouli_fard | ۲۵ فروردین ۱۳۹۶


  ? فوری فوری!!
  ✅راه حل جدید برای افزایش مخاطبین در اینستاگرام

  آموزش در لینک زیر??
  http://instagrampro.ir • FARDIN.?
  FARDIN.? | ۲۶ آبان ۱۳۹۵

  با این کارشون اینستاگرامو فیلتر نکن خوبه!!!

مطالب پیشنهادی