تعرفه رومینگ مشترکان ایرانسل در ایام اربعین حسینی اعلام شد

تعرفه رومینگ مشترکان ایرانسل در ایام اربعین حسینی اعلام شد

همانطور که پیشتر در خبرها خواندید ایرانسل در ایام اربعین اینترنت رایگان در اختیار زائرین ایرانی کربلا قرار می دهد و حالا این اپراتور تعرفه های خود برای رومینگ و همچنین تماس بین الملل را به همین مناسبت اعلام کرده که در ادامه توجه شما را به متن بیانیه منتشر شده در این رابطه جلب می کنیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از بامداد روز دوشنبه ۲۴ آبان ماه، تعرفه تماس مشترکان ایرانسل با ایران و مکالمه داخلی در کشور عراق دقیقه‌ ای ۹۹۰ تومان، دریافت تماس دقیقه‌ای ۵۵۰ تومان، ارسال هر پیامک ۴۹۰ تومان و اینترنت همراه با تعرفه ۴۹۰ تومان به ازای هر مگابایت محاسبه می‌ شود. همچنین دریافت پیامک در کشور عراق رایگان است. این تعرفه تا روز سوم آذر برقرار خواهد بود.

علاوه بر این، تعرفه تماس بین‌ المللی مشترکان ایرانسل با شماره‌ های عراقی از طریق شماره‌ گیری ۰۰ به ۵۵۰ تومان در هر دقیقه کاهش می‌ یابد.

ایرانسل همچنین امسال به مدت ۱۴روز به زائران اربعین حسینی اینترنت رایگان روزانه ارائه می‌ دهد. زائران ایرانسلی می‌ توانند حتی بدون نیاز به داشتن شارژ در حسابشان، از اینترنت رایگان روزانه ایرانسل بهره‌ مند شوند.

پیشنهاد ویژه اربعین، قابل استفاده برای تمامی مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل و شامل پنج مگابایت دیتای روزانه رایگان است که در سراسر کشور عراق و بدون الزام به حضور در نقطه‌ ای خاص یا ثابت قابل استفاده است. مشترکان ایرانسل می‌ توانند از این طریق، به راحتی و با استفاده از نرم‌ افزارهای پیام‌ رسان با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشند و مکالمه صوتی، گفت‌ و گوی متنی و ارسال فایل انجام دهند.

مشترکان ایرانسل می‌ توانند برای فعال‌ سازی این پیشنهاد ویژه، کد دستوری *۱۱۱*۸# را در ایران یا عراق شماره‌ گیری کنند؛ فعال‌ سازی پیشنهاد ویژه اربعین ایرانسل رایگان است و نیازی به داشتن شارژ در حساب ایرانسلی ندارد و استفاده از آن صرفا در کشور عراق و از روز ۲۰ آبان تا سوم آذر ۹۵ به مدت ۱۴ روز امکان‌ پذیر است.

ایرانسل به مشترکان خود توصیه می‌ کند تا قبل از خروج از کشور، حتما امکان رومینگ سیمکارت خود را با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱*۱# فعال کنند. همچنین مشترکان ایرانسل لازم است تا ضمن همراه داشتن تلفن هوشمند، رومینگ دیتا (Data Roaming) را در تنظیمات موبایل خود فعال کنند.

به علاوه، در صورتی که اعتبار حساب یک مشترک ایرانسلی به پایان برسد، تماس‌ های دریافتی وی قطع نخواهد شد و کسانی که با او تماس می‌گیرند، می‌ توانند توسط سرویس «میزبان تماس» هزینه رومینگ را پرداخت کنند. در چنین حالتی، از طریق تلفن گویا پیامی برای تماس گیرنده پخش می‌ شود و او می‌ تواند از این طریق هزینه تماس را پرداخت کند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato