همه چیز درباره آیفون 13
گزارش ها از بازسازی و عرضه مجدد گلکسی نوت 7 با قیمت کمتر حکایت دارند

گزارش ها از بازسازی و عرضه مجدد گلکسی نوت 7 با قیمت کمتر حکایت دارند

ماجراهای عرضه، فراخوانی و قطع تولید گلکسی نوت ۷ قطعاً یکی از تلخ ترین دوران تاریخ کمپانی سامسونگ محسوب می شود.

حوادث پیش آمده از دو جنبه مختلف و اساسی به تولیدکننده کره ای ضربه زد؛ اعتبار و اقتصاد.

تحلیلگران بر این باورند میزان لطمه مالی که به سامسونگ وارد گردیده، به رقم ۱۷ میلیارد دلار می رسد. از طرفی مدیران شرکت برای دلجویی از مصرف کنندگان و حفظ اعتبار رسماً عذرخواهی مفصلی به عمل آوردند.

حالا بر اساس گزارش برخی از منابع نزدیک به سامسونگ، شنیده می شود یکی از چاره های کمپانی کره ای برای درمان این مشکلات، بازسازی مدل های سالم گلکسی نوت ۷ و عرضه مجدد آن با قیمتی پایین تر است.

note7header

فبلت پرچمدار سامسونگ قبل از وقایع مذکور، یکی از پرطرفدارترین تلفن های هوشمند سال ۲۰۱۶ بود و توانست نظر اکثر منتقدین را به خود جلب نماید. هواداران به شدت از امکانات و قابلیت های نوت ۷ راضی بودند و سازنده نیز آن را در کنار خانواده گلکسی S7 در لیست نسخه بتای اندروید ۷ قرار داد.

با همه این تفاسیر، گفته می شود در حال حاضر بیش از یک میلیون واحد از موبایل های نوت ۷ در اختیار مردم قرار دارد و تاکنون مشکلی پیش نیامده است.

حالا به نظر می رسد سامسونگ تصمیم گرفته در درون خود شرکت به تست و بررسی دقیق عملکرد سخت افزاری پرداخته و نسخه های امن و بازسازی شده ی آن را با قیمتی معادل یک میان رده روانه بازار سازد تا حداقل بخشی از ضرر مالی کمپانی بزرگ جبران گردد.

نظر شما چیست؟ آیا اگر این ادعا صحت داشته باشد حاضر به خرید یکی از نسخه های بازسازی شده ی گلکسی نوت ۷ هستید؟

نظرات ۸۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato