سامسونگ و توسعه به روزرسانی اندروید نوقا برای گلکسی نوت 5 و گلکسی تب اس 2

سامسونگ و توسعه به روزرسانی اندروید نوقا برای گلکسی نوت 5 و گلکسی تب اس 2

سامسونگ و توسعه به روزرسانی اندروید نوقا برای گلکسی نوت 5 و گلکسی تب اس 2

به نظر می رسد که سامسونگ، بزرگترین تولیدکننده موبایل های هوشمند در جهان، توسعه به روزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا را برای موبایل گلکسی نوت ۵ و تبلت گلکسی تب اس ۲ آغاز نموده است. به صورت معمول، سامسونگ سابقه چندان درخشانی در عرضه به موقع آپدیت های اندروید نداشته است؛ اما طی چند سال اخیر، کمپانی کره ای عرضه به روزرسانی های اندروید را جدی تر گرفته و به نظر می رسد که نمی خواهد برای عرضه نوقا روی پرچمدارانش، حتی ذره ای وقت تلف کند.

سامسونگ به تازگی برنامه بتای اندروید ۷.۰ نوقا را برای دارندگان موبایل های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج راه اندازی کرده است. شایعات قبلی از این موضوع حکایت داشتند که سامسونگ مشغول توسعه به روزرسانی سیستم عامل اهالی مانتین ویو برای موبایل های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج نیز هست. با توجه به همین، منطقی خواهد بود که نوقا برای سایر پرچمداران قدیمی تر سامسونگ مانند نوت ۵ و گلکسی تب اس ۲ هم عرضه گردد.

اگرچه توسعه آپدیت های جدید برای دستگاه های مختلف سامسونگ امری تحسین برانگیز به شمار می رود اما باید دید که آیا سامسونگ می تواند طی زمان بندی مناسبی آن ها را به دست مشتریان برساند یا خیر. باید در نظر داشت که بنابر اطلاعات تایید نشده، حتی خانواده گلکسی اس ۷ هم آپدیت اندروید نوقا را تا پیش از پایان سال جاری میلادی دریافت نخواهد کرد.

بررسی کاربران از نسخه بتای اندروید نوقا برای سری گلکسی اس ۷ نشان داده که سامسونگ مشغول آزمایش رابط کاربری جدیدی است. با این همه هنوز مشخص نشده که آیا دستگاه های قدیمی و جدید هم از این رابط کاربری بهره مند خواهد شد یا اینکه صرفاً در اختیار دارندگان اس ۷ و اس ۷ اج قرار می گیرد.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل