همکاری سامسونگ و مایکروسافت جهت توسعه اپلیکیشن های بیشتر برای تایزن

همکاری سامسونگ و مایکروسافت جهت توسعه اپلیکیشن های بیشتر برای تایزن

همکاری سامسونگ و مایکروسافت جهت توسعه اپلیکیشن های بیشتر برای تایزن

بر خلاف تصور بسیاری، سامسونگ سیستم عامل اختصاصی خود، تایزن را بسیار جدی گرفته و تلاش می کند به هر نحو ممکن کارایی و محبوبیت آن را میان کاربران و توسعه دهندگان افزایش دهد. پیش از این شنیده بودیم که کره ای ها سرمایه ای ۹ میلیون دلاری را جهت ترغیب توسعه دهندگان برای تولید اپلیکیشن روی این پلتفرم هزینه کرده اند. حالا هم خبر می رسد شراکتی مابین این غول آسیایی و کمپانی مایکروسافت جهت توسعه اپلیکیشن های کاربردی بیشتر برای تایزن ایجاد شده است.

قرار است به واسطه این قرارداد همکاری دو شرکت، فعالیت مشترکی را روی پروژه های متن بازی چون «NET.» و «Xamarin.Forms» به انجام برسانند تا از این طریق امکان پشتیبانی از اپلیکیشن های مبتنی بر «NET.» در سیستم عامل تایزن فراهم شود.

این کار یعنی پیوستن سامسونگ به جامعه «NET.» مایکروسافت که به واسطه آن توسعه دهندگان در آینده نزدیک می توانند اپلیکیشن های مناسب تلویزیون و پوشیدنی های هوشمند تایزنی سامسونگ را در محیط «Visual Studio» و به زبان «#C» بنویسند.

بنا بر اعلام سامسونگ، در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیون گجت تایزنی در سرتاسر دنیا فعال هستند و انتظار می رود با در اختیار قرار گرفتن این امکانات جدید توسعه دهندگان بیشتری روی به ساخت اپلیکیشن در این پلتفرم بیاورند.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل