همه چیز درباره آیفون 13
نسخه جدید اپلیکیشن آکروبات ریدر برای iOS و اندروید منتشر شد

نسخه جدید اپلیکیشن آکروبات ریدر برای iOS و اندروید منتشر شد

اپلیکیشن آکروبات ریدر ادوبی با آخرین آپدیتی که برایش منتشر شده، از همیشه مفیدتر و کاربردی تر شده است. تقریبا یک هفته مانده به جمعه سیاه، ادوبی تصمیم گرفته با اضافه کردن قابلیتی به آکروبات ریدر تهیه رسید برای کاربرانی که در این روز به خرید می پردازند را آسان تر کند.

آکروبات ریدر جدید برای iOS و اندروید به ابزاری رایگان برای اسکن مجهز شده که می تواند به راحتی رسیدهای خرید را به فایل های PDF تبدیل کند. در حقیقت، چیزهای زیادی هستند که با آکروبات ریدر می توان از آن ها خروجی PDF گرفت؛ از اسناد و مدارک گرفته تا یادداشت های ساده، کارت های ویزیت، عکس، فرم و حتی نوشته های روی تخته وایت برد.

acrobat-reader-1-w600

نکته عالی این که اپلیکیشن امکانی فراهم کرده تا بتوانید تعداد زیادی از این اسناد و مدارک را در یک فایل واحد جمع آوری و ذخیره کنید. توسعه دهندگان آکروبات ریدر ضمنا به این نکته اشاره داشته اند که از این پس کیفیت تمامی عکس های اپ با توجه به بهبود سیستم تشخیص حاشیه اسناد، ابزار تصحیح پرسپکتیو و شفاف سازی متن ارتقاء خواهند یافت.

این ها فقط بخشی از قابلیت هایی هستند که ادوبی برای داشتن PDF هایی با کیفیت بالا در اختیارتان قرار داده است. اما سادگی کار با ابزار اسکنر شاید از همه چیز مهم تر باشد. کافیست دوربین را به سمت سند یا رسید گرفته و دکمه شاتر را بفشارید؛ آکروبات ریدر بقیه کارها را خودش به طور خودکار انجام می دهد.

در انتها بد نیست بدانید که تمام عکس هایی که با آکروبات ریدر می گیرید، جهت پردازش پروسه پیچیده ای به اسم Adobe Sensei را طی می کنند تا خروجی های مطلوبی از اپلیکیشن تحویل بگیرید. آخرین نسخه آکروبات ریدر را می توانید همین حالا از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato