انتشار اطلاعات جدیدی از Assassin's Creed بعدی؛ بازگشت به دوران مصر باستان؟

انتشار اطلاعات جدیدی از Assassin's Creed بعدی؛ بازگشت به دوران مصر باستان؟

بازی Assassin's Creed که به نوعی جایگزین خلف سری محبوب و پرطرفدار Prince of Persia محسوب می گردد، از ابتدای انتشار نخستین قسمت روند عرضه سالیانه را پیش گرفته بود، تا جایی که نسخه های اخیر شالوده باکیفیت و غنی خود را از دست داده و دچار شمایلی یکنواخت شدند.

اما یوبیسافت که بر افت محبوبیت و موفقیت فرنچایز ۹ ساله اش اشراف داشت و به هیچ وجه از این اتفاق خرسند نبود، امسال تصمیم گرفت قسمت جدیدی روانه بازار نکند و با بهره مندی از فرصت بدست آمده دستی به سر و روی آن بکشد.

همانطور که مهر ماه گزارش دادیم، مدیران یوبیسافت اعلام کردند تاریخ عرضه اسسینز کرید بعدی اصلاً مشخص نیست و هر زمانی که این بازی آماده شود آن را منتشر خواهند ساخت؛ حتی اگر ماجرا تا سال ۲۰۱۸ طول بکشد.

با همه این تفاسیر شنیده می شود نسخه بعدی Assassin's Creed: Empire نام داشته و امروز اطلاعات جدیدی از آن به بیرون درز کرده است؛ مهم ترین مسئله ای که شایعات به آن اشاره دارند، پیشبرد روایت داستانی در مصر باستان است.

assassins-creed-empire-w600

گفتنی است امپایر با الگوی طراحی کاراکتر جدیدی پردازش شده و در حال حاضر توسط تیم سازنده نسخه Black Flag در حال توسعه است.

علاوه بر این برخی از اخبار اخیراً منتشر شده معتقدند اسسینز کرید جدید دوباره این عنوان را از نو متولد خواهد ساخت و با سیستم های گیم پلی نوین مانند مبارزات داینامیک جدید و موثر در دنیای بازی، جذابیتی مثال زدنی خواهد داشت.

با عرضه Ghost Recon Wildlands در ماه اسفند، تقریباً پرونده پروژه های اساسی معرفی شده یوبیسافت به پایان می رسد و کمپانی فرانسوی الاصل فرصت مناسبی برای توسعه اسسینز کرید بعدی خواهد داشت.

پیش بینی می شود این بازی در E3 2017 رسماً رونمایی شود و همانطور که بالاتر گفته شد با ارائه تحولاتی جذاب احتمالاً اواخر سال آینده میلادی یا در تاریخی از سال ۲۰۱۸ روانه بازار خواهد شد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato