همه چیز درباره آیفون 13
توییتر سهواً حساب کاربری مدیر و موسس خود را مسدود کرد

توییتر سهواً حساب کاربری مدیر و موسس خود را مسدود کرد

نوامبر ۲۰۱۶ به ماهی تبدیل شده که مشهورترین شبکه های اجتماعی دچار مشکلات سهوی و بعضاً خنده داری گردیده اند.

بعد از ماجرای پیش آمده برای فیسبوک که اشتباهاً پیغام تسلی خاطر برای بازماندگان برخی از کاربران (از جمله شخص مارک زاکربرگ) ارسال نمود، امروز توییتر نیز حساب کاربری مدیر و موسس خودش «جک دورسی» را سهواً مسدود کرد.

کمتر از دو هفته بعد از آنکه فیسبوک تصور کرد مدیریت این شبکه اجتماعی مرده، توییتر آبی نیز به موجب بازنگری در عملکرد سایت و توسعه ابزار جدید، دچار نقص فنی شده و دسترسی دورسی به سایت را قطع کرد.

توییتر هفته گذشته اعلام کرد با به کار گیری ابزاری جدید و رویکردی جدی تر با محتوا و هشتگ های توهین آمیز (به خصوص در مورد هجمه های صورت گرفته علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده امریکا) مبارزه خواهد کرد.

jackdorsey-twitteraccount-suspended-w600

به نظر می رسد حساب کاربری دورسی در ادامه پیاده سازی این عملیات به اشتباه مسدودسازی شده و برای زمان حدود ۲ الی ۳ ساعت در همین حالت باقی مانده است.

بعد از بازگشت اوضاع به حالت معمول، جک در پست نخست خود نوشت: «اکانت توییتر خودم را راه اندازی کردم... دوباره! (مسدود شدن حسابم اشتباهی داخلی بود.»

با همه این تفاسیر در تماس وب سایت Tech Crunch با توییتر، تمام مشکلات برطرف شده و این شبکه اجتماعی صحیح و سلامت به روند خودش ادامه می دهد. فقط امیدوار هستیم فردی که این اتفاق سهوی را موجب شده، مجبور نباشد در روزهای باقی مانده تا کریسمس به دنبال شغل جدیدی بگردد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato