حاصل همکاری بعدی مایکروسافت و HP، یک موبایل ویندوزی پرچمدار نیست

حاصل همکاری بعدی مایکروسافت و HP، یک موبایل ویندوزی پرچمدار نیست

همانطور که می دانید کمپانی مایکروسافت تقریباً قید تلفن های هوشمند ویندوزی لومیا را زده و فقط در روزهای گذشته اخبار توسعه موبایل خاص و قدرتمندی تحت نام سرفس شنیده می شود.

اما در این بین شرکت اچ پی همکاری نزدیکی را با کمپانی ساکن ردموند دنبال می کند و موبایل Elite x3 در حال حاضر یکی از قدرتمندترین تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوز 10 موبایل است؛ تا جایی که حتی مدیران مایکروسافت در مراسم ماه گذشته نیز از آن به عنوان نمونه موبایل ویندوزی استفاده کردند.

مطلب پیشنهادی:معرفی اپلیکیشن Math Solver مایکروسافت؛ دستیار حرفه‌ای در حل مسائل ریاضی معرفی اپلیکیشن Math Solver مایکروسافت؛ دستیار حرفه‌ای در حل مسائل ریاضی

با همه این تفاسیر، Elite x3 به موجب قیمت بالا و البته عملکرد نه چندان رضایت بخش در برخی از ویژگی ها نتوانست به حد لازم نظر مخاطبین را جذب کند و در همین راستا، حدود 10 روز پیش اخباری مبنی بر معرفی موبایل ویندوزی جدیدی حاصل از همکاری اچ پی و مایکروسافت به گوش رسید.

hpelitex3-0

حالا اطلاعات جدیدی به دست آمده که نشان می دهد تلفن هوشمند مورد بحث در قالب یک میان رده و مجهز به چیپست اسنپدراگون 600 روانه بازار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:توضیح مدیرعامل GLX درباره شاهین ۳:  کیفیت‌مان را افزایش داده‌ایم توضیح مدیرعامل GLX درباره شاهین ۳:  کیفیت‌مان را افزایش داده‌ایم

به نظر می رسد این موبایل از تمامی لوازم جانبی Elite x3 برخوردار بوده و به احتمال زیاد از مود Continuum نیز پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این امکاناتی مانند Glance و دوبار ضربه برای روشن شدن نمایشگر که پیش تر در سری لومیا وجود داشت نیز به موبایل مورد بحث اضافه خواهند شد.

با در نظر گرفتن بازه زمانی معرفی Elite x3، پیش بینی می شود دستاورد جدید اچ پی و مایکروسافت در گنکره جهانی موبایل فوریه 2017 رونمایی شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato