اپل از دادگاه تجدید نظر سامسونگ، پیروز بیرون آمد

اپل از دادگاه تجدید نظر سامسونگ، پیروز بیرون آمد

اپل از دادگاه تجدید نظر سامسونگ، پیروز بیرون آمد

سال ۲۰۱۴ بود که سامسونگ به پرداخت مبلغ ۱۱۹.۶ میلیون دلار بابت نقض سه پتنت متعلق به اپل محکوم شد و نبرد بزرگ قانونی این دو غول دنیای تکنولوژی برای مدتی به پایان رسید.

اپل در ابتدا تقاضای ۲.۲ میلیارد دلار جریمه بابت تجاوز به حقوق خود را خواستار بود؛ سه پتنت slide-to-unlock که برای باز کردن قفل تلفن های اپل به کار می رفت، لینک های سریع و قابلیت های اتو-کارکت توسط سامسونگ نیز مورد استفاده قرار گرفتند، بدون آنکه اپل نسبت به آن آگاه شود.

samsungs-second-appeal-on-apples-slide-to-unlock-patent-case-denied-120-million-verdict-upheld

سامسونگ دوباره تلاش کرد تا رای دادگاه را برگرداند و به همین سبب درخواست تجدیدنظر خود را ثبت کرد اما اپل در مقابله با آن یک درخواست دیگر به ثبت رساند.

وکلای کره ای برای شرکت در دادگاه و ارائه توضیحات در دادگاه تجدید نظر به آمریکا رفتند اما قاضی این درخواست را رد کرد و اپل همچنان ۱۲۰ میلیون دلار از سامسونگ طلب دارد.

یک شانس دیگر اما برای کره ای ها باقی مانده تا هیچ مبلغی نپردازند. اگر پرونده از دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی برود (چون پیش از این کار اپل و سامسونگ به آنجا کشیده) این شانس وجود دارد تا کره ای ها یک بار دیگر موضوع را با جدیت دنبال کرده و رقم را کمتر کرده یا حتی به صفر برسانند.

با این حال، تا اینجای کار اپل پیروز میدان بوده ولی به جای ۲.۲ میلیارد دلار، صرفا ۲۰۰ میلیون دلار از این چند سال دادگاه به دست می آورد.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل