گوگل از امتیازدهی و بررسی های تقلبی در پلی استور جلوگیری می کند

گوگل از امتیازدهی و بررسی های تقلبی در پلی استور جلوگیری می کند

حالا که کم کم به ایام تعطیلات کریسمس نزدیک می شویم، اپ استورها باید خود را برای چالش بزرگی آماده کنند: جلوگیری از هجوم اپلیکیشن های تقلبی و آن هایی که به قصد کلاه برداری روی این فروشگاه های اپلیکیشن منتشر می شوند.

در همین راستا، گوگل اعلام کرده که از همین حالا مبارزه با امتیازدهی و بررسی های تقلبی برای اپلیکیشن های پلی استور را آغاز کرده است. بسیاری از توسعه دهندگان اندروید برای تبلیغ و بالا آوردن محصولات خود در نتایج جستجو از روش های غیر قانونی استفاده می کنند، که بررسی های تقلبی و خرید افراد برای امتیازدهی پرطرفدارترین این روش ها هستند.

امتیازدهی به این طریق ناقض قوانین توسعه دهندگان گوگل پلی است، چرا که توسعه دهنده با امتیازات بالا و بررسی های دروغین کاربر را برای امن بودن اپلیکیشن فریب می دهد، در صورتی که واقعیت ماجرا این گونه نیست.

گوگل به توسعه دهندگان توصیه کرده تا جهت حصول اطمینان از قانونی بودن تبلیغات محصولی که منتشر کرده اند، روش های تبلیغاتی آن را حتما با مسئول انجام این کار چک کنند. امید می رود که گوگل با این تدابیر بتواند محیط پلی استور را از وجود اپلیکیشن های تقلبی و خطرناک برای امنیت کاربران پاکسازی نماید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato