همه چیز درباره آیفون 13
امکان یافتن توقف گاه در طول مسیر به نسخه iOS گوگل مپس هم اضافه شد

امکان یافتن توقف گاه در طول مسیر به نسخه iOS گوگل مپس هم اضافه شد

نسخه اندروید اپلیکیشن گوگل مپس مدتی است که به قابلیت ارزشمندی مجهز شده: امکان یافتن توقف گاه (رستوران، پمپ بنزین و ...) در طول مسیر، بدون آنکه نیاز باشد فرآیند مسیریابی را متوقف کنید.

تمام کاری که باید انجام دهید فشردن دکمه شناور جستجو از گوشه صفحه و سپس انتخاب نوع توقف گاهی است که مد نظر دارید. گوگل مپس بعد از این کار مسیر را جستجو کرده و توقف گاه هایی که بر سر راهتان قرار دارند را به نمایش می گذارد.

44-w600

از امروز کاربران iOS گوگل مپس هم می توانند از این قابلیت بسیار مفید بهره ببرند. مکانیزم عمل این قابلیت در آیفون و آیپد هیچ تفاوتی با اندروید ندارد. کافیست از طریق دکمه جستجو یا میکروفون و فرمان صوتی، از گوگل مپس بخواهید که توقف گاه های بر سر راهتان را به نمایش بگذارد.

سپس باید روی جایی که قصد توقف در آن دارید اشاره کرده و دکمه Add stop را بزنید. در این صورت گوگل مپس بدون آنکه مقصد اصلی را حذف کند، مسیریابی مجدد را طوری انجام می دهد که از کنار آن توقف گاه مشخص نیز گذر کنید.

کاربران نسخه iOS به غیر از این قابلیت، ویجت جدیدی تحت عنوان Nearby traffic هم دریافت کرده اند. همانطور که از نامش پیداست، به لطف آن می توانید وضعیت ترافیک خیابان های دور و اطراف خود را به طور زنده بررسی نمایید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato