گلکسی اس 8 سامسونگ به اسپیکرهای استریو مجهز می شود [شایعه]

حتما تایید می کنید که ۲۰۱۶ سال خوبی برای سامسونگ نبود؛ این شرکت در اقدامی جسورانه تصمیم گرفت با گذر از نسخه ششم فبلت پرطرفدار خود، نوت ۷ را همراه با قابلیت ها و امکانات فوق العاده به بازار عرضه کند و همزمان هماهنگی لازم را میان نام گذاری سری گلکسی اس و نوت ایجاد کند.

با این همه، بخت با کره ای ها یار نبود و برنامه ریزی هایشان برای جذب حداکثری کاربران به این فبلت نقش بر آب شد چراکه با انتشار گزارشات پراکنده از آتش سوزی و بعضا انفجار این موبایل در سرتاسر دنیا مجبور به فراخوان و جمع آوری کلیه نسخه های به فروش رفته اش شدند.

حالا زمان اندکی تا آغاز سال جدید میلادی باقی مانده و زمزمه ها در مورد گلکسی اس ۸ که به نوعی یک موبایل حیثیتی برای سامسونگ است رو به افزایش گذاشته. این را هم اضافه نماییم که تا به امروز شایعات متعددی در خصوص این محصول منتشر گردید و امروز نیز خبر رسیده که این دستگاه همراه با اسپیکرهای استریو به دست مشتریان می رسد.

البته حتما می دانید که سری موبایل های گلکسی سامسونگ معمولا در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون رونمایی می شوند اما با در نظر داشتن مشکلات اخیری که گریبانگیر این شرکت شده انتظار می رود عرضه پرچمدار آتی آن با وقفه ای کوتاه همراه باشد تا اطمینان لازم از بابت ایمنی دستگاه حاصل گردد.

در هر حال اگر شایعات منتشر شده قبلی در رابطه با این موبایل صحت داشته باشند، انتظار می رود که گلکسی اس ۸ همراه با نمایشگری بزرگ و البته بدون حاشیه معرفی شود و دکمه هوم نیز از بدنه اش حذف شده باشد. طبق برخی شایعات این موبایل یک دستیار دیجیتالی تازه را همراه خواهد داشت که حاصل فکر سازندگان سیری است و حالا هم که خبر رسیده اسپیکرهای استریو را در داخل بدنه اش جای داده.

مطلب پایانی اینکه با در نظر داشتن خریداری کمپانی هارمن توسط سامسونگ انتظار می رود این اسپیکرها از برند مطرحی چون آن انتخاب گردند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟