همه چیز درباره آیفون 13
سامسونگ نام رابط کاربری خود برای اندروید را تغییر می دهد

سامسونگ نام رابط کاربری خود برای اندروید را تغییر می دهد

به نظر می رسد که زمان خداحافظی با رابط کاربری TouchWiz سامسونگ فرا رسیده است؛ چرا که این کمپانی اخیراً نام آن را از پوسته اندروید خاص خود حذف کرده است. گزینه مربوط به TouchWiz در اندروید، حالا به «تجربه سامسونگ» (Samsung Experience) تغییر نام یافته و در به روزرسانی بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷، شاهد استفاده از نام Samsung Experience 8 هستیم.

اگر به شکلی واقع گرایانه به مسئله نگاه شود، سامسونگ مدت ها است که به صورت رسمی از نام TouchWiz برای اشاره به رابط کاربری خود استفاده نکرده اما در صورتی که گزینه ها و تنظیمات موبایل های سامسونگ را بررسی کنید، پی می برید که لانچر پیش فرض تمام آنها، «TouchWiz Home» نام دارد.

samsung-exp-w600

گذشته از این، به نظر می رسد که سامسونگ در حال کنار گذاشتن رابط کاربری Grace نیز هست و بعید به نظر می رسد در اسمارت فون های آتی کره ای ها شاهد بهره گیری از آن باشیم. اگر به یاد داشته باشید، رابط کاربری Grace در موبایل گلکسی نوت ۷ مورد استفاده قرار گرفته بود اما ظاهراً سامسونگ می خواهد در اسرع وقت، هرآنچه که به نوعی به نوت ۷ مرتبط می شود را کنار بگذارد.

در نهایت گفتنی است که TouchWiz برای نخستین بار در موبایل گلکسی اس سال ۲۰۱۰ قرار گرفت و گذشته از تغییر نام آن، باید امیدوار بود که Samsung Experience همچنان به عنوان یکی از غنی ترین رابط های کاربری شخص ثالث اندروید به کار خود ادامه دهد.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato