همه چیز درباره آیفون 13
موبایل V5 ال جی هیچ شباهتی به فبلت های پرچمدار این شرکت ندارد

موبایل V5 ال جی هیچ شباهتی به فبلت های پرچمدار این شرکت ندارد

موبایل های سری V شرکت ال جی از ویژگی های خاصی برخوردار هستند. درست مثل فبلت های سری نوت سامسونگ. ضمن این که گران ترین محصولات شرکت کره ای نیز در همین رده حضور دارند. اما بر خلاف تصور ما، موبایل V5 این کمپانی به هیچ وجه محصولی خاص به شمار نمی رود و حتی شباهتی نیز به هم گروه های خود ندارد.

شایعه معرفی چنین محصولی از مدتی قبل به گوش می رسید، اما بالاخره رندرهای کامپیوتری این موبایل در فضای مجازی منتشر شد تا بتوانیم نمای ظاهری اش را از همه جهات مشاهده کنیم.

در کمال تعجب، تلفن هوشمند جدید ال جی هیچ شباهتی به فبلت V20 و حتی V10 این شرکت ندارد. به نظر نمی رسد با محصولی بالارده با مشخصاتی قدرتمند مواجه باشیم، ضمن آن که شرکت سازنده حتی درگاه USB-C را نیز برای آن در نظر نگرفته است.

قوس کناره های بدنه پشتی گرچه آن را از یک نواختی کامل درآورده است، اما این به طور قطع برای سری V یک عقبگرد کامل محسوب می شود.

از روی تصاویر ابعاد نمایشگر V5 بین ۵.۳ تا ۵.۵ اینچ برآورد می شود، اما در خصوص سایر مشخصات سخت افزاری آن هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست. گرچه از قیمت این موبایل و زمان عرضه اش نیز هیچ نمی دانیم، اما به طور قطع با محصولی میان رده و نسبتاً ارزان قیمت مواجه هستیم.

lg-v5-2 lg-v5-3 lg-v5

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato