فیل شیلر: نوامبر 2016، پرفروش ترین ماه در تاریخ اپ استور بود

فیل شیلر: نوامبر 2016، پرفروش ترین ماه در تاریخ اپ استور بود

فیل شیلر: نوامبر 2016، پرفروش ترین ماه در تاریخ اپ استور بود

تا چند سال پیش، یکی از بزرگترین جدال ها میان طرفداران دو سیستم عامل اندروید و iOS، بر سر دسترسی به اپلیکیشن ها بود. برای سال های متمادی، طرفداران اپل به تمجید از برتری اپلیکیشن های iOS، هم از نظر کیفیت و هم کمیت، می پرداختند اما در حال حاضر و در سال ۲۰۱۶ میلادی، اندروید به شکل قابل توجهی پیشرفت کرده و دیگر به راحتی با iOS برابر کرده یا آن را پشت سر می گذارد.

اما حتی این مسئله هم سبب نمی شود که اپ استور اپل، به فروش چشمگیر و موفقیت های هرچه بیشتر خود ادامه ندهد. نایب رییس بازاریابی جهانی اپل، فیل شیلر اخیراً حساب کاربری توییتر خود را به دست گرفته و می گوید ماه نوامبر اخیر، با جا به جا کردن رکوردهای پیشین، به «پرفروش ترین ماه در تاریخ اپ استور» تبدیل شده است.

بنابر عادت همیشگی اپل، شیلر آمار دقیقی از میزان درآمد کمپانی طی این ماه ارائه نکرده است؛ اما با درنظرگیری درآمد ۱.۱ میلیارد دلاری اپل طی تعطیلات سال گذشته میلادی، مطمئناً با رقمی بسیار کلان مواجه هستیم.

موفقیت اخیر اپ استور، مشخصاً ارتباط زیادی با عرضه آیفون های جدید در ماه سپتامبر دارد و با نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس، مسلماً شاهد افزایش تعداد کاربران iOS خواهیم بود. این مسئله سبب خواهد شد تا اپ استور به درآمدی حتی بیشتر از سابق دست پیدا کند و با جا به جایی رکوردها در ماه نوامبر، تعطیلات کریسمس احتمالاً سودی کلان را روانه جیب اپل می کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل