معرفی اپ Uninstaller؛ ابزاری برای حذف دسته جمعی اپلیکیشن ها از اندروید

معرفی اپ Uninstaller؛ ابزاری برای حذف دسته جمعی اپلیکیشن ها از اندروید

معرفی اپ Uninstaller؛ ابزاری برای حذف دسته جمعی اپلیکیشن ها از اندروید

همین حالا به فهرست اپلیکیشن های موبایل تان نگاهی بیندازید؛ آیا واقعا از همه شان به یک اندازه استفاده می کنید؟ مسلما نه. دلیل نصب بعضی اپلیکیشن ها صرفا رفع کنجکاوی یا بر طرف کردن یک نیاز موقتی بوده، بنابراین بعد از این که کارشان را انجام دادند دیگر احتیاجی به آن ها نیست.

برای آنکه جای حافظه برای محتوای مفیدتر باز شود لازم است که در منوی اپلیکیشن ها یک نظافت اساسی انجام بدهید. اپلیکیشن Uninstaller در این موضوع به کمک تان می آید.

با این اپلیکیشن ۶۰۰ کیلوبایتی می توانید گیگابایت ها فضای خالی در حافظه ایجاد کنید، با سرعتی آنقدر بالا که از تنظیمات اندروید نمی توانید. خصوصیت ویژه Uninstaller حذف دسته جمعی اپلیکیشن هاست، طوری که نیاز نباشد آیکن تک تک شان را به سطل زباله بفرستید.

uninstaller-14-w600

Uninstaller به جز اپ های سیستمی هر نرم افزار شخص ثالثی که روی اندروید نصب شده را پیدا و حذف می کند. این بدان معناست که حتی تم ها و افزونه ها و اپ های شخص ثالثی که موقع خرید دستگاه روی آن نصب بوده را هم می توانید پاک کنید.

وقتی که اپ های مد نظرتان (که می توانند صدها مورد باشند) را انتخاب کردید، یک اشاره ساده کافیست تا Uninstaller شروع به حذف شان کند. البته طی این فرآیند باید خودتان موبایل را در دست داشته و پشت سر هم گزینه تأیید حذف را بزنید.

شاید خودکار کردن تأیید حذف می توانست کار با Uninstaller را آسان تر کند، اما تصور می کنیم که هدف سازنده از قرار ندادن حالت اتوماتیک پرهیز از اشتباه در حذف اپلیکیشن ها بوده است. در هر صورت اگر نبود این قابلیت را هم در نظر بگیریم، باز حذف اپلیکیشن ها با Uninstaller راحت تر از آن است که بخواهید این کار را از تنظیمات اندروید انجام دهید.

Uninstaller رایگان است و می توانید همین حالا از گوگل پلی و کافه بازار دانلودش کنید. اگر فضای حافظه گجت اندرویدی تان از اپلیکیشن های غیر مفید و محتوای بلا استفاده پر شده، توصیه می کنیم با Uninstaller یک خانه تکانی اساسی در آن انجام بدهید.

Uninstaller
  • Uninstaller
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Rhythm Software
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۶ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل