گلکسی نوت ۷ های موجود در آمریکا از ۲۵ آذر دیگر شارژ نخواهند شد

گلکسی نوت ۷ های موجود در آمریکا از ۲۵ آذر دیگر شارژ نخواهند شد

گلکسی نوت ۷ های موجود در آمریکا از ۲۵ آذر دیگر شارژ نخواهند شد

با وجود تمام اعلان ها و فراخوان های قبلی هنوز هم هستند کسانی که دل از گلکسی نوت ۷ خود نکنده اند و همچنان از آن استفاده می کنند. حال به نظر می رسد در آمریکا خود اپراتورها دست به کار شده اند تا این موبایل ها را به اجبار از رده خارج کنند.

اپراتورها پیش از این یک آپدیت نرم افزاری برای نوت ۷ های فروخته شده تحت قرارداد خود ارسال کرده بودند که شارژ شدن باتری آنها را به ۶۰ درصد محدود می کرد، اما برخی گزارش ها حاکی از آن است که از روز ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر) به صورت نرم افزاری از شارژ شدن این باتری ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

در اقدامی مشابه، برخی دیگر از کشورها چون کانادا، استرالیا و نیوزیلند مدتی است که امکان اتصال به شبکه های مخابراتی را برای فبلت سامسونگ مسدود کرده اند تا از این طریق تمام خریداران مجاب به بازگردانی موبایل خطرناک خود شوند.

بنا بر گزارش کمپانی کره ای، با وجود تمام اعلام ها، هشدارها و موارد تشویقی، هنوز هم ۱۵ درصد از گلکسی نوت ۷ های به فروش رفته در بازار آمریکا برای جایگزینی تحویل داده نشده اند و خطر احتمالی این کاربران را تهدید می کند.

سامسونگ امیدوار است از کار انداختن اجباری این موبایل ها از طریق مسدودسازی امکان شارژ مجدد باتری، سبب شود که آن ۱۵ درصد باقی مانده از خریداران راضی به جدا شدن از موبایل محبوب خود شوند.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل