ایرپادهای اپل بالاخره طی چند روز آینده وارد بازار خواهند شد؟

ایرپادهای اپل بالاخره طی چند روز آینده وارد بازار خواهند شد؟

ایرپادهای اپل بالاخره طی چند روز آینده وارد بازار خواهند شد؟

چند هفته قبل اپل اعلام کرد که عرضه هدفون های بیسیم جدیدش موسوم به AirPods به تأخیر افتاده. به تازگی نیز خواندید که ظاهراً مشکل این کمپانی، دریافت سیگنال صوتی به صورت همزمان توسط هر دو گوشی این هدفون است و مهندسین کوپرتینو هنوز نتوانسته اند بر این مشکل فائق آیند.

مشکل دیگر این دستگاه، دریافت نویز محیطی بیش از اندازه توسط میکروفون به کار رفته در ایرپاد است. این مسائل توسط رسانه هایی مطرح شده که محصول را تست کرده اند، و به نوعی اعتبار اپل از نظر توان مهندسی را زیر سؤال برده اند.

اما «جان گرابر» که همواره یکی از منابع معتبر اخبار مربوط به این کمپانی به شمار می رود، اعلام کرد که AirPods در ماه جاری میلادی و قبل از پایان سال ۲۰۱۶ وارد بازار خواهد شد. او در پادکست خود به نقل از منابع داخلی خرده فروشی های اپل اظهار داشت طی چند روز آینده، این محصول به ویترین فروشگاه ها راه پیدا خواهد کرد.

landscape-1473303990-apple-airpod-laydown-w600

گفتنیست طی ماه گذشته اخبار و شایعات متعددی در مورد زمان عرضه این محصول منتشر شد و برخی از منابع می گفتند فروش عمومی AirPods به سال ۲۰۱۷ موکول خواهد شد، اما تیم کوک در ماه نوامبر در پاسخ به یکی از مشتریان اعلام کرد به زودی می تواند ایرپادها را بخرد.

لازم به ذکر است قیمت نهایی این محصول ۱۵۹ دلار تعیین شده. از آنجا که جدیدترین آیفون های اپل به جک ۳.۵ میلیمتری هدفون مجهز نیستند، و با توجه به آمار فروش نسبتاً بالای این دو تلفن همراه، به نظر می رسد اهالی کوپرتینو به روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ به عنوان منبع درآمد فوق العاده ای چشم دوخته اند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل