نسخه 2017 موبایل های سری A سامسونگ ضدآب خواهند بود؟

نسخه 2017 موبایل های سری A سامسونگ ضدآب خواهند بود؟

وقتی سخن از تلفن های هوشمند سامسونگ به میان می آید، نخستین مدل هایی که به ذهن مخاطب خطور می کند پرچمداران قدرتمند خانواده سری S و Note هستند.

اما همانطور که احتمالاً مطلع هستید، در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین خانواده های موبایل سامسونگ که به عنوان میان رده های جذاب ارزان قیمت شناخته می شوند، سری A است.

اخبار و شایعات منتشر شده طی ماه های گذشته نشان می دهد سامسونگ برنامه های ویژه ای برای این خانواده در نظر گرفته است و حتی قصد دارد در طولانی مدت، چند مدل از آنها را (همچون یک پرچمدار) به نمایشگر خمیده مجهز نماید.

حالا جدیدترین گزارشات نشان می دهند کمپانی ساکن شهر سئول قابلیت ضدآب و ضد گردوغبار پرچمداران اخیر خود را با استاندارد IP68 به نسخه ۲۰۱۷ سری میان رده A می آورد.

_MG_2518

البته تا به اینجای کار فقط از مدل های A5 و A7 نسخه ۲۰۱۷ به عنوان موبایل های ضدآب یاد شده و فعلاً خبری از دیگر مدل ها نیست.

گفتنی است بر اساس اطلاعات رسمی سازمان استاندارد مربوطه، IP68 امکان غرق موبایل تا عمق ۱.۵ متری و زمان ۳۰ دقیقه ای را فراهم می کند، منتها این مسئله به هیچ وجه توصیه نشده و تولیدکنندگان صرفاً امکان بهره مندی از موبایل زیر باران و یا با دست خیس را مد نظر دارند.

پیش از این نیز برخی از تصاویر و مشخصات مدل ۲۰۱۷ این سری فاش شده و معرفی و رونمایی آنها در ماه جاری میلادی محتمل به نظر می رسد.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato