اعلام قیمت نوادگان تندر 90 در بازار انگلستان

اعلام قیمت نوادگان تندر 90 در بازار انگلستان

برند کمتر شناخته شده داچیا یکی از خودروسازان شرق اروپاست که در سال ۱۹۶۶ تاسیس شده و اصالتی رومانیایی دارد. این کمپانی در سال ۱۹۹۹ توسط رنو خریداری شد تا به هاب این شرکت در مرکز و شرق اروپا تبدیل شود.

dacia-1325-liberta-1362_9

از آن تاریخ به بعد با حمایت فرانسوی ها این شرکت رومانیایی توانسته فاصله خود با تکنولوژی روز را کاهش دهد و با ارایه محصولاتی اقتصادی و ارزان قیمت در بازار کشورهای در حال توسعه نامی برای خود دست و پا کند.

تندر ۹۰ یا لوگان یکی از ساخته های مشترک رنو و داچیاست که در کشور ما با لوگوی رنو مونتاژ می شود.

dacialogan-126_2

نمایشگاه پاریس امسال در کنار مدل های سریع و لوکس، میزبان محصولاتی اقتصادی نظیر خودروهای داچیا بود که برای سال ۲۰۱۷ با انجام فیس لیفتی جزیی بروزآوری شده بودند. به تازگی قیمت این مدل ها برای بازار انگلستان منتشر شده که نگاهی گذرا به آنها خواهیم داشت.

facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_4

بر این اساس مدل پایه ساندرو استپ وی که نسل قدیمی تر آن مناسب مشتری ایرانی دانسته شده، در نسخه ۲۰۱۷ برابر با ۸,۷۹۵ پوند (حدود ۴۳ میلیون تومان) قیمت گذاری شده است. با این قیمت مشتری انگلیسی صاحب یک خودروی ۹۰ اسب بخاری با شتاب ۱۱.۱ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی ۵.۱ لیتر می شود.

facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_36 facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_38

لوگان MCV یا همان تندر ۹۰ استیشن در مدل سال ۲۰۱۷ با قیمتی بسیار رقابتی ارایه شده که آن را به ارزان ترین استیشن بریتانیا بدل کرده است. مشتریان انگلیسی برای خرید این خودرو باید ۶,۹۹۵ پوند (حدود ۳۵ میلیون تومان) از حساب خود برداشت کنند.

facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_25

با این رقم آنها صاحب یک اتومبیل خانوادگی ۷۵ اسب بخاری با شتاب ۱۴.۷ ثانیه و مصرف سوختی برابر با ۵.۴ لیتر در صد کیلومتر ترکیبی خواهند شد.


facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_27

شاسی بلند خوش فرم این کمپانی یعنی داستر نیز در مدل پایه ۱۴,۹۹۵ پوند (حدود ۷۵ میلیون تومان) قیمت خورده که با این قیمت ارزان ترین شاسی بلند بریتانیا محسوب می شود.

facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_47

در زیر کاپوت این خودرو یک موتور ۱.۵ لیتری توربودیزل به قدرت ۱۱۰ اسب بخار قرار دارد که نیروی تولیدی آن توسط یک گیربکس ۶ دنده دو کلاچه ساخت رنو به چرخ های جلو منتقل می شود. با این مشخصات داستر شتابی برابر با ۱۱.۹ ثانیه و مصرف سوختی برابر با ۴.۵ لیتر در صد کیلومتر ترکیبی دارد.

facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_45

از جمله تغییرات عمومی که در محصولات سال ۲۰۱۷ داچیا دیده می شود می توان به مواردی مثل چراغ های اصلی سه تکه، چراغ های روشنایی در روز استاندارد، طراحی مدرن تر فرمان، انتقال کلیدهای پنجره از روی کنسول به در و اضافه شدن سوکت ۱۲ ولتی در قسمت عقب اشاره کرد.

facelifted-dacia-range-priced-in-the-uk-still-shockingly-affordable_26

استفاده از رینگ های جذاب تر به همراه امکان انتخاب دو رنگ جدید بخش دیگری از تغییرات محصولات داچیا برای سال ۲۰۱۷ می باشد.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato