سامسونگ و ثبت نام تجاری «اکسپرینس» برای رابط کاربری گلکسی هایش

سامسونگ و ثبت نام تجاری «اکسپرینس» برای رابط کاربری گلکسی هایش

سامسونگ و ثبت نام تجاری «اکسپرینس» برای رابط کاربری گلکسی هایش

حدود ۱۰ روز پیش خبر دادیم که برخی از شواهد نشان می دهد سامسونگ قصد دارد نام رابط کاربری اختصاصی اش برای تلفن های هوشمند را به Samsung Experience تغییر دهد.

سامسونگ در سال ۲۰۱۰ در نخستین موبایل سری گلکسی S از رابط کاربری TouchWiz استفاده کرد که طی ۶ سال گذشته با آن همراه بوده ایم.

اما نکته لازم به ذکر این است که با وجود اعمال تغییراتی که در سال های اخیر به موجب سبک کردن این رابط کاربری صورت گرفته، تاچ ویز به عنوان یکی از بدترین نسخه های شخصی سازی شده ی سیستم عامل اندروید شناخته می شود و کاربران همواره از سنگینی آن نالان هستند.

از طرفی مدت ها است که سامسونگ در رویدادهای تبلیغاتی خود نام تاچ ویز را بر زبان نمی آورد و گلکسی نوت ۷ نیز از رابط کاربری جدیدی به نام Grace برخوردار بود.

samsung-experience-logo-trademark-w600

در حالی که تنها سند این ادعا در شایعات اخیر، اسکرین شاتی از نسخه هفتم اندروید موبایل های گلکسی بود، درخواست ثبت نام تجاری و لوگوی Samsung Experience مهر تاییدی بر این ماجرا است.

اگرچه با همه این تفاسیر، نمی توان به طور حتم اذعان داشت که این برند صرفاً برای نامگذاری رابط کاربری جدید تلفن های هوشمند این کمپانی در نظر گرفته شده، اما فعلاً اطلاعات بیشتری در این زمینه در دست نیست.

احتمالاً انتشار اندروید نوقا برای موبایل های گلکسی S7 و S7 Edge تا حدی مسئله مورد بحث را روشن می کند؛ هرچند ممکن است در پرچمدار بعدی سامسونگ که سال آینده تحت نام گلکسی S8 عرضه می شود شاهد تغییر نام فوق باشیم.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل