سامسونگ سرویس های اختصاصی تلویزیون خود را در نمایشگاه CES معرفی می کند

سامسونگ سرویس های اختصاصی تلویزیون خود را در نمایشگاه CES معرفی می کند

سامسونگ در نظر دارد تا در نمایشگاه CES 2017، سه سرویس جدید را برای تلویزیون های هوشمندش معرفی کند. سرویس های مورد بحث عبارتند از «ورزش»، «موسیقی» و «تی وی پلاس» که همگی محتوای مورد نیاز کاربر را از طریق پلتفرم اسمارت هاب به نمایش خواهند گذاشت.

نخستین سرویس «ورزش» بوده که در واقع اطلاعاتی در رابطه با تیم های مورد علاقه، زمان و مکان برگزاری مسابقات آنها و نتایج بازی هایشان را به کاربر ارائه خواهد داد. سامسونگ درصدد است تا با گذر زمان، محتوای گسترده تری از طرف شرکت های همکار مانند «ان بی سی اسپورتس» و «یو اف سی» را به سرویس مذکور اضافه کند.

سرویس «موسیقی» به بیننده اجازه جستجو و شناسایی آهنگ در حال پخش از طریق برنامه های تلویزیونی و یا اپلیکیشن های موجود روی تلویزیون را خواهد داد. «موسیقی» از هشت سرویس دهنده از جمله اسپاتیفای، «iHeartradio» و «Nopster» پشتیبانی کرده و ساکنین کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، اسپانیا، انگلستان و امریکا به آن دسترسی خواهند داشت.

در پایان لازم به ذکر است که سرویس «تی وی پلاس» قابلیت دسترسی به کانال ها بر پایه IP و محتوای غیر رایگان را در اختیار کاربر قرار خواهد داد. بیننده با استفاده از سرویس مذکور و اتصال تلویزیون به اینترنت قادر خواهد بود تا محتواهای صوتی یا تصویری را هر زمان که خودشان خواستند گوش یا تماشا کنند. این سرویس در کشورهای جنوب شرقی آسیا و هم اکنون در امریکا در دسترس بوده اما کاربران اروپایی برای دسترسی به «تی وی پلاس» می بایست تا آوریل سال آینده منتظر بمانند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato