ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ایلان ماسک از نسل جدید سوپرشارژرهای تسلا می گوید

استفاده از خودروهای الکتریکی هنوز به امری معمول تبدیل نشده، اما به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش محبوبیت و همینطور کاهش هزینه ها هستیم. در حال حاضر تسلا شناخته شده ترین نام در ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۰

استفاده از خودروهای الکتریکی هنوز به امری معمول تبدیل نشده، اما به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش محبوبیت و همینطور کاهش هزینه ها هستیم.

در حال حاضر تسلا شناخته شده ترین نام در صنعت اتومبیل های الکتریکی است و در همین حین ایستگاه های شارژ این وسایل نقلیه در نقاط متعددی از ایالات متحده آمریکا نصب شده است.

با وجود اینکه سرعت شارژ ایستگاه های فعلی به اندازه مناسبی سریع هستند، همچنان مدت زمان زیادی، تقریباً تا 75 دقیقه کاربر را معطل می کنند؛ اما به نظر می رسد این رقم رو به کاهش است.

«ایلان ماسک» مدیر خوش فکر گروه خودروسازی تسلا با وجود اینکه سخنی از زمان راه اندازی و چگونگی ارتقای این سیستم به میان نیاورده، به نسل جدید و فوق سریع سوپرشارژرها با ایده واحد های 350 کیلوواتی اشاره کرده است.

بدون تردید افزایش توان خروجی ایستگاه های شارژ سریع اتومبیل های تسلا، زمان شارژ مورد بحث را کاهش خواهد داد.

گفتنی است واحدهای شارژ جایگذاری شده فعلی از حداکثر توان 150 کیلووات برخوردار هستند و قطعا تبدیل آنها به توان 350 کیلوواتی، می تواند زمان شارژ را تا کمتر از 45 دقیقه کاهش دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی