ایسوس معرفی یک ذن فون جدید در نمایشگاه CES 2017 را تأیید کرد

ایسوس معرفی یک ذن فون جدید در نمایشگاه CES 2017 را تأیید کرد

ایسوس قرار است که فردا چهارم ژانویه ۲۰۱۷ و در جریان نمایشگاه CES امسال کنفرانسی برگزار کند. اگر یادتان باشد چندی پیش این کمپانی تأیید کرد که طی نمایشگاه شاهد رونمایی از یک موبایل ذن فون جدید خواهیم بود، و امروز بار دیگر این خبر را یادآوری کرده است. البته تفاوت اینجاست که این دفعه ایسوس اعلام نموده که اسمارت فون جدید از قدرت «بهترین پردازشگر جهان» یعنی اسنپدراگون کوالکام بهره می گیرد.

به احتمال زیاد منظور ایسوس اسنپدراگون ۸۳۵ بوده است. SoC پرچمدار جدید کوالکام در عین این که از اسنپدراگون ۸۲۰ کوچک تر است، اما به مراتب از آن قدرتمند تر بوده و مصرف انرژی پایین تری دارد. گفتنی است که خود کوالکام هم قرار است که طی نمایشگاه CES جزئیات بیشتری در خصوص پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ در اختیار رسانه ها و مردم قرار دهد.

ایسوس همچنین اعلام کرده که اسمارت فون جدید از یک دوربین دوگانه در عقب بهره می برد. موضوع دیگری هم که هنوز از سوی کمپانی تأیید نشده این است که احتمالا اسمارت فون مورد بحث از نسل بعدی ذن فون زوم خواهد بود. بنابراین هنوز با اطمینان نمی توان گفت که آیا این دستگاه بخشی از خانواده دستگاه های ذن فون ۴ خواهد بود یا خیر.

در هر صورت ذن فون مذکور احتمالا اولین اسمارت فون دنیا خواهد بود که از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ به عنوان قلب تپنده بهره می برد. مضاف بر این احتمالا باید طی این هفته شاهد رونمایی از یک موبایل ایسوس دیگر با باتری بزرگ و اندروید نوقا نیز باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato