با پهپاد زیرآبی PowerRay آشنا شوید

با پهپاد زیرآبی PowerRay آشنا شوید

کمتر کسی است که تجربه ماهیگیری را داشته باشد و حتی حرفه ای ها هم اگر جای نامناسبی را برای انداختن قلاب شان انتخاب کنند احتمالا نمی توانند با موفقیت شکاری داشته باشند. فقط تجربه است که می تواند بهترین جایگاه را به شما معرفی کند... و البته علم و فناوری.

پهپاد زیرآبی PowerRay، ساخته کمپانی موفق PowerVision که سال گذشته محصولی فوق العاده به نام PowerEgg را روانه بازار کرده بود، حالا قصد دارد دنیای زیر آب را به کاربران معرفی کند.

PowerRay می تواند تا عمق ۳۰ متری دریاها و دریاچه ها پایین رفته و با استفاده از سنسور ماهی یاب می تواند تا ۴۰ متر پایین تر را نیز ردیابی کند. سیستم وای فای این ربات می تواند ویدیوها و تصاویر ثبت شده توسط دوربین ۴K و دیگر داده ها را به سطح زمین منتقل کرده تا کاربر بتواند روی اپلیکیشن های iOS و اندروید آن ها را تماشا کند.

همچنین، یک سیستم نوری مخصوص نیز روی پهپاد قرار گرفته تا به وسیله آن، ماهی ها جذب شده و شکارچی آماده شکار خود شود. دیگر لازم نیست به دنبال جریان های آبی سرد و گرم، نقاط ویژه، عمق های مناسب و... بگردید، کافی است PowerRay را داخل آب بیاندازید و شاهد اجتماع ماهی ها باشید... البته اگر ماهی گیری دغدغه تان باشد و بخواهید صدها دلار بابت این دستگاه بپردازید.

پیش خرید این دستگاه از ۲۷ فوریه امسال آغاز خواهد شد اما هنوز خبری از قیمت آن نیست. با توجه به قیمت گذاری های گذشته، پیش بینی می شود که PowerVision بهای بالایی برای PowerRay در نظر داشته باشد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato