رونمایی از فریم دوچرخه هوشمند جدید SpeedX Unicorn مجهز به پاورمتر داخلی

رونمایی از فریم دوچرخه هوشمند جدید SpeedX Unicorn مجهز به پاورمتر داخلی

استارتاپ دوچرخه های جاده ای «SpeedX» بار دیگر برای جمع آوری سرمایه مورد نظر خود آمده است تا بتواند دومین دوچرخه هوشمندش را به مرحله تولید و عرضه برساند.

دومین پروژه استارتاپ مذکور «SpeedX Unicorn» نام دارد که در واقع نوعی دوچرخه دارای سیستم کامپیوتری است و طبق ادعای سازنده حرکت بسیار روانی را در طول جاده برای سرنشین به ارمغان می آورد.

a49c07102d0250ea2c42d9395be21cb8_original

اما اگر میخواهید بدانید این حرکت آرام چگونه برآورده می شود باید بگوییم که از طریق یک فریم بهینه سازی شده. گفتنی است که تنها قابلیت «SpeedX Unicorn» کم کردن ضربه ناشی از دست اندازها نبوده و این محصول به یک صفحه نمایش ۲.۲ اینچی لمسی مجهز است که نسخه ای سفارشی سازی شده از اندروید را اجرا می کند. کامپیوتر «SpeedForce» می تواند با استفاده سنسورهای به کار رفته در بدنه دوچرخه اطلاعاتی نظیر سرعت کنونی و میانگین و بیشترین سرعت را به دقت محاسبه کرده و در اختیار دوچرخه سوار قرار دهد.

همچنین «SpeedX» عنوان کرده که دوچرخه مذکور، اولین محصول دارای پاورمتر داخلی است که داده هایی نظیر میزان وات انرژی خروجی را به کاربر نمایش می دهد.

sppedforce2

طبق ادعای شرکت سازنده، کامپیوتر «SpeedForce» به کار رفته در محصول جدید حتی در زیر نور مستقیم خورشید نیز خوانایی کافی را داشته و با هر بار شارژ تا بیش از ۲۰ ساعت جوابگو خواهد بود. این دوچرخه قرار است با قیمت ۳۱۹۹ دلار راهی بازار شود.

wireless_button_for_speedforce vcs_technologyhyper_carbon_frame_with_power_meter

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato