همه چیز درباره آیفون 13
سامسونگ از سری دوم یخچال های هوشمند «فمیلی هاب» پرده برداشت

سامسونگ از سری دوم یخچال های هوشمند «فمیلی هاب» پرده برداشت

سال گذشته و در جریال CES 2016 سامسونگ از یخچال های هوشمند خود با نام Family Hub پرده برداشت. این غول تکنولوژی کره ای قصد داشت با کالای گران قیمت شش هزار دلاری خود، به طور کلی تکنولوژی یخچال های هوشمند را متحول سازد. یخچال های هوشمند سامسونگ می توانستند با اتصال به Wifi با تمامی وسائل خانگی دیگر نیز ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر این، نمایشگر بزرگ تعبیه شده روی بدنه این یخچال ها، نظر هر فرد حاضر در نمایشگاه را به خود جلب می کرد. نمایشگر موجود روی این یخچال ها، پر شده بود از اپلیکیشن های مختلف. همچنین به وسیله دوربینی که یخچال ها به آن مجهز شده بودند، اطلاعاتی از میزان مواد غدایی موجود روی نمایشگر به نمایش در می آمد.

rf23m8590sg-aa_002_front_black-w600

با این حال، اخبار منتشر شده به گسترش و رشد این تکنولوژی ها از سوی سامسونگ اشاره دارند. سامسونگ امروز، کمی قبل از آغاز به کار رسمی نمایشگاه CES 2017 از نسخه دوم فمیلی هاب پرده برداشت. سری دوم یخچال های هوشمند سامسونگ در ده مدل متفاوت با طراحی سه و چهار در تولید شده اند. علاوه بر این، مدل های چهار در تی-شکل نیز در این گروه جای دارند. با این حال، گویا سخت افزار یخچالی های لوکس و البته گران قیمت سامسونگ تغییر خاصی به خود ندیده و دست نخورده باقی مانده است.

از ویژگی های فمیلی هاب ۲ می توان به سیستم پیشرفته صوتی تعبیه شده در آن اشاره کرد. با استفاده از این دستیار هوشمند می توانید با دستورات صوتی به تمام اپلیکیشن های موجود روی سیستم عامل یخچال دسترسی پیدا کنید. همچنین دستیار صوتی فمیلی هاب ۲ می تواند به شما در امر خریدهای خانه یاری رساند و لیستی از مواد غذایی رو به اتمام را در اختیارتان قرار دهد.

rf23m8590sg-aa_008_r-perspective_black-w600

سفارش آنلاین نیز یکی دیگر از ویژگی های این دستیار صوتی است و می توانید با استفاده از آن به صورت اینترنتی به تهیه مواد غذایی مورد نیاز خود بپردازید. به تمامی ویژگی های تازه فمیلی هاب ۲، پخش موزیک را هم اضافه کنید. می توانید با استفاده از اسپاتیفای و iHeartRadio به میلیون ها موزیک به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید و به وسیله یخچال هوشمند خود به اجرای آن ها بپردازید.

با این حال هنوز اطلاعات کاملی از یخچال های تازه سامسونگ در دسترس نیست و هنوز قیمت و زمان عرضه دقیقی برای فمیلی هاب ۲ مشخص نشده است. اما طبق برنامه زمانی سال گذشته سامسونگ برای عرضه این دسته از محصولات، احتمالا می توانیم در تابستان شاهد عرضه فمیلی هاب ۲ باشیم.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato