کیبورد گیمینگ جدید و رنگارنگ HyperX معرفی شد

کیبورد گیمینگ جدید و رنگارنگ HyperX معرفی شد

کمپانی HyperX که عمده شهرتش را مدیون ساخت کارت حافظه برای گجت هاست، سال گذشته با عرضه کیبورد مکانیکی Alloy FPS همگان را غافلگیر کرد. به نظر می رسد که این برند فرعی کمپانی Kingston سخت در تلاش است تا بتواند در صنعت گیمینگ نیز جایگاهی برای خود بیابد.

در همین راستا، هایپر اکس با دست پر به نمایشگاه CES امسال آمده و از کیبوردی جدید به نام Alloy RGB رونمایی کرده است. کیبورد مذکور طراحی سال ۲۰۱۶ مدل Alloy FPS را با اضافه کردن یک نمایشگر LED 16 میلیون رنگی در پس زمینه دکمه ها و افزودن دکمه های اختصاصی مدیا ارتقاء بخشیده است.

از ظاهر این کیبورد به راحتی می توان دریافت که مستقیما رقابت با کیبوردهای مشابه کمپانی ریزر را هدف قرار داده. خوشبختانه کیبورد Alloy RGB همچنان بدنه سنگین و فلزی Alloy FPS را حفظ کرده اما سطح تماس انگشتان با دکمه ها در آن کاهش یافته است. کیبورد RGB جدید برای انتشار در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده و هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت احتمالی آن در دسترس نیست.

با این حال می توان حدس زد که Alloy RGB قیمتی تقریبا در حدود کیبوردهای گیمینگ ریزر و Corsair داشته باشد. اما در کنار این کیبورد جدید، هایپر اکس از یک جفت کیبورد Alloy FPS جدید هم رونمایی به عمل آورده که در رنگ های قهوه ای و قرمز وارد بازار خواهند شد. تایپ با مدل قهوه ای نیازمند ضربه های محکم تری است، اما در عوض دکمه های آن صدای کمتری ایجاد می کنند.

این در حالیست که مدل قرمز نیازمند وارد کردن فشار کمتری بوده و معمولا برای گیمینگ مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو مدل قرار است که با قیمت ۱۰۰ دلار در دسترس مشتریان قرار بگیرند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato