با سیستم حمام هوشمند شرکت «موئن» آشنا شوید

با سیستم حمام هوشمند شرکت «موئن» آشنا شوید

سرد بودن آب هنگام حمام کردن مشکلی است که بسیاری از ما با آن رو به رو هستیم. علاوه بر این برخی اوقات برای آنکه دمای آب به اندازه مطلوبی برسد، حجم آب نسبتا زیادی به هدر می رود. خوشبختانه این روزها همه عناصر زندگی انسان در حال پیشرفته شدن است و تکنولوژی برای هر نیازی پاسخی جذاب دارد. سیستم حمام هوشمند شرکت Moen نیز سعی دارد با راهکارهای جالب خود به رفع این مشکل بپردازد.

با استفاده از این سیستم می توانید به وسیله تلفن های هوشمند خود به گرم کردن آب موجود در مخازن بپردازید تا در همان ابتدای ورود به حمام به آب گرم دسترسی داشته باشید. این سیستم با اتصال به پنل کنترلی خود و همچنین تلفن هوشمند، تنظیمات دوازده گانه ای را در اختیار کاربر قرار می دهد. به عنوان مثال می توانید پس از انجام فعالیت های ورزشی از حمام سرد استفاده کنید و شب های زمستانی را با رفتن زیر آب گرم پشت سر بگذارید.

همچنین رابط کاربری این سیستم به کاربر این اجازه را می دهد که دمای آب را میان ۶۰ تا ۱۲۰ درجه انتخاب کند. کاربر می بایست پس از اعمال تنظیمات، مدتی صبر کند تا اپلیکیشن با ارسال یک نوتیفیکشن، او را از گرم شدن آب با خبر سازد.سیستم حمام هوشمند شرکت موئن قرار است در ماه مارس سال ۲۰۱۷ روانه خانه های کاربران شود و قیمت ارزان ترین مدل آن از  ۱۱۶۰ دلار آغاز خواهد شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato