سونی حداقل تا سال 2018 جک هدفون را از محصولاتش حذف نمی کند

سونی حداقل تا سال 2018 جک هدفون را از محصولاتش حذف نمی کند

شرکت سونی در کنفرانس خبری که چندی پیش در ژاپن برگزار شد، اعلام نمود فعلاً قصد ندارد جک ۳.۵ میلیمتری هدفون را از محصولاتش حذف کند. این شرکت بزرگ سازنده لوازم الکترونیکی که در توکیو مستقر است می گوید هنوز می خواهد فناوری «صوت با کیفیت» (High-Resolution Audio) که از طریق این درگاه پرطرفدار ارائه می شود را ارتقاء دهد.

گفتنیست بسیاری از محصولات این شرکت از تکنولوژی مورد بحث بهره می گیرند؛ به همین دلیل درگاه ۳.۵ میلیمتری نیز در آنها تعبیه شده و کاربران به راحتی می توانند از هدفون های مورد نظرشان همراه آنها استفاده نمایند.

سونی نیز همچون دیگر شرکت های معتبر، محصولات متنوعی را در نمایشگاه CES عرضه خواهد کرد و همچون همیشه در میان آنها تجهیزاتی مبتنی بر تکنولوژی Hi-Res Audio نیز حضور خواهند داشت. اطلاعات بیشتر در مورد این دیوایس ها، چند ساعت بعد در کنفرانس رسمی این کمپانی ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است شرکت های دیگر یکی پس از دیگری اقدام به حذف جک استاندارد هدفون از جدیدترین موبایل هایشان کرده اند، اما گزارشات نشان می دهند سونی حداقل تا سال ۲۰۱۸ چنین نقشه ای را در سر ندارد.

در همین رابطه، برخی شایعات حاکی از آن هستند که سامسونگ نیز قصد دارد این درگاه پرطرفدار را از پرچمدار سال آینده خود یعنی گلکسی S8 حذف نماید، و در این صورت به احتمال زیاد دیگر سازندگان تلفن همراه نیز رویه ای مشابه را در پیش خواهند گرفت.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato