چرا کوالکام، پرچمدار جدید خود را اسنپدراگون 835 نام نهاد؟

چرا کوالکام، پرچمدار جدید خود را اسنپدراگون 835 نام نهاد؟

سال های پیش را به یاد دارید؟ تلفن های اندرویدی پرچمداری که اکنون به دست دارید، به احتمال بسیار زیاد توسط چیپست های قدرتمند اسنپدراگون تامین می شوند. طی سال های گذشته، کوالکام چیپست های اسنپدراگون ۸۰۰، ۸۱۰ و ۸۲۰ را معرفی کرده بود و امسال هم طبق عادت باید شاهد اسنپدراگون ۸۳۰ می بودیم اما این شرکت، شیوه نامگذاری پرچمدار جدید خود را تغییر داد و این چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ نام دارد.

کوالکام می گوید که آن ها در شرکت نظرسنجی ای برگزار کردند تا ببینند کدام نام بیشتر مورد قبول واقع می شود و اغلب تمایل بیشتری به خرید موبایلی داشتند که اسنپدراگون ۸۳۵ داخل آن باشد، تا اسمارت فونی مجهز به اسنپدراگون ۸۳۰.

پرچمدار جدید کوالکام حالا در تعداد وسیع تولید شده و در اختیار شرکای تجاری قرار گرفته تا در دیوایس های جدید از آن بهره گیرند. البته هنوز هیچ اعلامی در رابطه با اینکه چه دستگاهی مجهز به اسنپدراگون ۸۳۵ می شود نشنیده ایم ولی انتظار می رود پرچمدارهای امسال از این چیپست بهره گیرند.

پایان ماه فوریه و همزمان با نمایشگاه MWC، زمان مناسبی است تا اطلاعات بیشتری در رابطه با دستگاه های بهره ور از اسنپدراگون ۸۳۵ بشنویم.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato