یخچال درب فرانسوی Whirpool در لاس وگاس؛ رقیبی سرسخت برای محصولات کره ای

شرکت ویرلپول (Whirlpool) در نمایشگاه CES از نسل جدید یخچال های درب فرانسوی با نام «Door-Within-Door» رونمایی کرد. این محصول از درب های تو در تویی برخوردار است که پیش از این در محصولات سامسونگ و ال جی دیده بودیم.

ویرلپول ادعا می کند تکنولوژی برتری را به کار گرفته، و توانسته با تعبیه سیستم خنک سازی ویژه برای قسمت پایینی درب های جلویی، محصولی بهتر از رقبا را ارائه کند.

whirlpool-door-within-door-refrigerator-2

البته بحث شرکت مذکور کاملاً منطقیست، چون در یخچال های کنونی که از درب های تو در تو استفاده می کنند، معمولاً محفظه بیرونی به اندازه کافی خنک نیست و نمی توان مواد غذایی فاسد شدنی را در آن نگهداری کرد، و اگر قرار باشد مواد مصرفی روزمره همچون شیر را به محفظه داخلی و اصلی منتقل کنیم، دیگر دلیلی برای صرف هزینه گزاف و خرید این نوع یخچال ها وجود ندارد.

علاوه بر ادعای خنک سازی بیشتر، ویرلپول ویژگی های دیگری را نیز در یخچال Door-Within-Door تعبیه کرده که البته تازگی ندارند و در CES 2016 نیز دیده شده اند، از جمله قفسه هایی با جابجایی ساده، جامیوه ای بزرگ و فضایی وسیع برای نگهداری مواد غذایی.

whirlpool-door-within-door-refrigerator-1

گفتنیست شرکت ویرلپول یکی از تولید کنندگان قدیمی لوازم خانگی در آمریکا محسوب می شود، اما طی سال های اخیر به خاطر حضور گسترده و قدرتمند کره ای ها به خصوص ال جی و سامسونگ، آینده خود را در معرض تهدید می بیند و بنابراین تلاش می کند تا هرچه سریع تر فناوری های جدید را در محصولاتش به کار گیرد.

قیمت یخچال Door-Within-Door شرکت ویرپول هنوز مشخص نشده، اما با توجه به ویژگی هایش انتظار می رود در رده چند هزار دلاری جای داشته باشد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟