تلویزیون های جدید Hisense در CES 2017 نمایش داده شد

تلویزیون های جدید Hisense در CES 2017 نمایش داده شد

یک سال دیگر به CES رسیدیم و یک بار دیگر شاهد تلاش کمپانی Jisense برای تصاحب بازار تلویزیون های آمریکا هستیم. این بار، هایسنس با تلویزیون لیزری ۱۰۰ اینچی ۴K خود پا به نمایشگاه CES گذاشته است تا ثابت کند هیچ از رقبای خود کم ندارد.

تلویزیون لیزری هایسنس می تواند تصاویر ۴K HDR را از طریق کابل HDMI و یا USB به نمایشگر منتقل کند. این تلویزیون همچنین از وسعت رنگ گسترده ای پشتیبانی می کند و از سیستم کانال صدای ۵.۱ بهره می برد. تصور کنید همین حالا ۱۳ هزار دلار داشته باشید؛ حاضرید این مبلغ را بابت چنین تلویزیونی بپردازید؟

البته که این تلویزیون ۱۳ هزار دلاری، تنها محصول هایسنس در این نمایشگاه نیست. این کمپانی چینی هر نوع تلویزیونی که دل تان بخواهد را در CES به نمایش گذاشته. از نمایشگرهای ارزان قیمت گرفته تا تلویزیون هایی که به قصد رقابت با دستگاه های پیشرفته سونی ساخته شده اند.

H10D برای مثال یک ۴K HDR TV است که از تکنولوژی نمایشگر ULED هایسنس و گستره رنگ وسیع کوانتوم دات بهره می برد. H10D در دو ورژن ۷۰ و ۷۵ اینچی با قیمت ابتدایی ۳۴۹۹ دلار عرضه می شود.

سری H9 هم از نمایشگرهای ULED و HDR10 پشتیبانی می کند اما خبری از فناوری کوانتوم دات نیست. بنابراین می توان مدل های ۵۰، ۵۵ و ۶۵ اینچی آن را از ابتدای ماه مارس با قیمت ابتدایی ۶۹۹ دلار خریداری کرد. همانند سری H9، سری H8D هم پنل های ۴K HDR خواهد داشت و از گستره رنگ وسیعی بهره می برد.

اما ارزان قیمت ترین سری تلویزیون های هایسنس برای سال ۲۰۱۷، سری H7 است که مدل ۴۳ اینچی آن را می توان با قیمت ۴۰۰ دلار خریداری کرد. مدل ۶۵ اینچی آن نیز ۸۹۹ دلار قیمت دارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato