شاید شیائومی Mi 6 گران تر از حد انتظار باشد

شاید شیائومی Mi 6 گران تر از حد انتظار باشد

گرچه هنوز زمان معرفی پرچمدار جدید کمپانی شیائومی فرا نرسیده، اما گهگاه اخبار و شایعاتی در خصوص آن به گوش می رسد، از جمله انتشار جزئیاتی از این محصول در وبسایت فروشگاهی این شرکت. حال خبر رسیده که شاید موبایل Mi 6 گران تر از حد انتظارها باشد.

قیمت نسل های مختلف سری Mi شرکت شیائومی همواره برابر با ۱۹۹۹ یوان (معادل ۳۰۰ دلار) بوده است. این قیمت مناسب یکی از ویژگی هایی بود که در کنار سخت افزار قدرتمند، مشتریان فراوانی را به سمت پرچمدار چینی می کشانده است. اما ممکن است این مزیت به دلیل بهره گیری شیائومی از متریالی متفاوت برای ساخت Mi 6، تضعیف شود.

اگر بتوان به منبع خبر اعتماد کرد، قیمت تمام شده موبایل Mi 6 در حدود ۳۷۰ دلار خواهد بود. بهتر است به یاد داشته باشید که شرکت چینی مدتی قبل قیمت تلویزیون های هوشمندش را نیز افزایش داد، بنابراین هیچ بعید نیست که شایعات در خصوص جدیدترین موبایل شیائومی هم به واقعیت تبدیل شوند.

گفته شده Mi 6 اولین موبایل از سرزمین چین خواهد بود که از چیپست جدید و قدرتمند اسنپدراگون ۸۳۵ بهره مند می شود. کوالکام همین چند روز پیش این چیپ مجتمع تازه را در شهر لاس وگاس رونمایی کرد.

لازم به یادآوری است که شیائومی موبایل Mi 5 را در خلال کنگره جهانی موبایل در سال ۲۰۱۶ رونمایی کرد، بنابراین به احتمال فراوان تنها لازم است تا اواخر ماه فوریه و زمان آغاز MWC 2017 منتظر بمانیم تا مشخص شود Mi 6 با چه مشخصات و قیمتی روانه بازار می شود.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato