لومیا بازگشت؛ موجودی برخی از مدل ها در استور مایکروسافت مجدداً افزایش یافت

لومیا بازگشت؛ موجودی برخی از مدل ها در استور مایکروسافت مجدداً افزایش یافت

تنها یک هفته پیش بود که موجودی موبایل های لومیا در استور مایکروسافت تمام شد و کاربران تنها قادر به تهیه نسخه سفید رنگ لومیا ۹۵۰ بودند. سه روز بعد، موجودی تمام دستگاه ها به پایان رسید و از آن جایی که دیگر گزینه مربوط به ثبت نام در خبرنامه برای آگاهی از افزایش موجودی به چشم نمی خورد، بسیاری تصور کردند که فروش سری لومیا برای همیشه متوقف شده است.

اما مایکروسافت یکی از آن کمپانی هایی است که همواره ما را غافلگیر می کند و اخیراً ۴ موبایل لومیا را مجدداً به لیست موجودی های استور خود اضافه کرده است. از جمله این دستگاه ها می توان به لومیا ۶۴۰ اکس ال (۱۴۹ دلار)، لومیا ۹۵۰ (با قیمت ۳۹۹ دلار) و لومیا ۹۵۰ اکس ال (۴۹۹ دلار) اشاره کرد.

پیش از این انتظار می رفت که فروش تمام این موبایل های هوشمند لومیا تا پیش از پایان سال ۲۰۱۶ میلادی متوقف شود و دقیقاً به همین خاطر، اتمام موجودی آنها جای تعجب نداشت؛ در واقع از عمر لومیا ۶۴۰ اکس ال نزدیک به دو سال می گذرد و سایر موبایل ها نیز بیش از ۱ سال پیش به بازار عرضه شده اند.

در هر صورت هنوز مشخص نیست که این موبایل ها تا چه مدتی در استور مایکروسافت باقی می مانند اما می توان حدس زد که بزودی، موجودی آنها دوباره به پایان رسیده و برای همیشه کنار گذاشته شوند.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato