رضایت Consumer Reports از مک بوک پرو 2016 اپل پس از رفع مشکل باتری

پس از چندین هفته کشمکش، وب سایت Consumer Reports بالاخره مک بوک پروهای جدید اپل را به فهرست دستگاه های پیشنهادی خود اضافه کرد. طبق اظهارات اپل، لپ تاپ هایی که برای تست به این مؤسسه ارائه شده بودند، ایراد نرم افزاری در مرورگر سافاری داشتند که باعث ناپایداری در وضعیت باتری و عملکرد نامناسب آن می شد.

پس از بروز این مسائل، شرکت سازنده موضوع را پیگیری کرده و باگ مورد بحث را رفع نمود، و حال به نظر می رسد رضایت Consumer Reports جلب شده است، چون در گزارش جدید آنها می خوانیم:

با این آپدیت نرم افزاری، هر سه مدل مک بوک پرو در آزمایشگاه های ما به خوبی عمل کردند، و یکی از آنها 18.75 ساعت شارژدهی داشت. ما تمامی مدل ها را به روشی مشابه با تمامی محصولات دیگر، چندین بار تست کردیم.

Mobit

رکورد 18.75 ساعته مربوط به مک بوک پرو 13 اینچی بدون تاچ بار است، و این نتایج از تست باتری اختصاصی این مؤسسه بر اساس بارگذاری وب سایت های مختلف در مرورگر سافاری و خاموش کردن کَش وب به دست آمده است.

گفتنیست Consumer Reports در گزارش اولیه خود اعلام کرده بود مک بوک پروهای جدید با مشکل شدید باتری مواجه هستند و شارژدهی آنها بین 4 تا 20 ساعت متغیر است، بنابراین خرید آن را پیشنهاد نمی کند. این اظهارات کمی بحث برانگیز بود و بسیاری از طرفداران و منتقدین را به واکنش واداشت.

به هر حال، اگر قصد دارید مک بوک پرو های 2016 اپل را بخرید، اکنون می توانید از وضعیت باتری آن مطمئن باشید، چون Consumer Reports می گوید هیچکدام از این لپ تاپ ها بر اساس تست های آنها کمتر از 15.75 ساعت شارژدهی نخواهند داشت. البته توجه داشته باشید این رقم با تست سبک مؤسسه مورد بحث به دست آمده، و نتایج در شرایط واقعی کاملاً متفاوت خواهد بود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟