سونی ویژگی Night Light را به اکسپریا اکس می آورد

سونی با انتشار کانسپت آپدیت تازه، اندروید ۷ اکسپریا اکس را ارتقا بخشید و ویژگی های تازه ای به آن اضافه کرد. با دریافت آپدیت مورد بحث، ویژگی Night Light (نور شب) به تنظیمات اکسپریا اکس اضافه می شود و کاربران می توانند با ورود به این بخش تغییراتی در عملکرد نور تلفن همراه خود در شب ایجاد کنند.

عملکرد سیستم Night Light شباهت بسیاری به اپلیکشن Twilight دارد و با فعال سازی آن صفحه تلفن هوشمند پس از غروب آفتاب به رنگ صورتی روشن در می آید. این ویژگی خواندن متن ها را در نور شب ساده تر می کند و با کاهش اکسپوژر نور آبی مانع از بهم ریختن وضعیت خواب کاربر می شود.

با فعال سازی ویژگی مورد بحث، اکسپریا اکس به صورت خودکار پس از غروب آفتاب تنظیمات نور را انجام می دهد و پس از طلوع وضعیت موبایل را به حالت اولیه در می آورد. همچنین کاربران قادر به شخصی سازی این سیستم هستند و می توانند برای اجرای Night Light زمان تعیین کنند.

به روزرسانی مذکور در کنار اضافه کردن Night Light، آپدیت امنیتی ۱۲ دی گوگل و ورژن تازه اکسپریا هوم لانچر را هم در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین با پایان روند به روزرسانی چندین مشکل نرم افزاری نیز رفع می شوند و به گفته سونی با دریافت آپدیت مذکور دسترسی به شبکه نیز راحت تر می گردد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟