پرچمدار دیگر اچ تی سی برای سال 2017 احتمالا با اسنپدراگون 835 می آید

پرچمدار دیگر اچ تی سی برای سال 2017 احتمالا با اسنپدراگون 835 می آید

همین چند هفته پیش بود که اچ تی سی از یک پرچمدار جدید تحت عنوان HTC U Ultra پرده برداشت. این موبایل اما همراه با چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸۲۱ عرضه می شد که برای سال ۲۰۱۷، چیپست ویژه ای به حساب نمی آید.

حالا گفته ها از این حکایت دارند که تایوانی ها می خواهند تا چند ماه دیگر یک پرچمدار جدید به همراه چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ عرضه کنند که توانایی رقابت با موفق ترین تلفن های هوشمند امسال را داشته باشد.

چیالین چنگ، مدیر تلفن های هوشمند و دستگاه های متصل در HTC در مصاحبه ای با Tbreak اعلام داشته که آن ها برنامه دارند تا اواخر امسال موبایل دیگری عرضه دارند.

او می گوید: «برخی افراد در مورد زمان بندی معرفی موبایل ما حرف می زدنند اما زمان بندی ها ۹ ماه قبل مشخص می شود. آن زمان بهترین CPU را داشتیم. زمانی که CPU پرچمدار بعدی بیاید، اچ تی سی هم جزو اولین شرکت هایی خواهد بود که از آن استفاده می کند.»

اسنپدراگون ۸۳۵ در جریان نمایشگاه CES 2017 بود که رسما معرفی شد و یک هفته بعد هم HTC U Ultra به نمایش درآمد. انتظار می رود پرچمدارهای پیش روی امسال همگی از اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده کنند که گلکسی اس ۸ هم یکی از آن ها به حساب می آید.

چنگ همچنین تایید کرد که آن ها قرار نیست پرچمدار بعدی شان را در MWC 2017 به نمایش بگذارند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato