معرفی بازی Stickman Surfer؛ ورزش سه گانه

Stickman Surfer حکایت همان کسی است که می خواهد چندین هندوانه را با یک دست بلند کند اما نهایت تنها یکی را سالم به مقصد می رساند. برای کسانی که نمی دانند، این اپلیکیشن قسمت بعد یکی از معروف ترین سری بازی های ورزشی تحت نام «استیکمن» بوده که با وجود موفقیت های عناوین ابتدایی و خواسته های مخاطبین، توسعه دهنده آن را ادامه نمی داد.

حالا و با Stickman Surfer، تنها طی چند ماه شاهد ادامه دو تا از جالب ترین بازی های تلفن های هوشمند با هنرنمایی این شخصیت دوست داشتنی بودیم. همانگونه که با معرفی Stickman Base Jumper 2 گفتیم، شرکت Djinnworks GmbH جواب شکیبایی طرفداران را به بهترین حالت ممکن داد. اما Stickman Surfer چه؟ آیا او هم می تواند همین روند را ادامه دهد؟

متاسفانه نه. ساخته Turbo Chilli فدای پرداخت های اضافه سازنده شده است. المان هایی که می توانستند نجات دهنده Stickman Surfer باشند ولی حالا بلای جانش لقب گرفته اند. مکانیزم های گیم پلی این اپلیکیشن نشان می دهند که اعضای استودیوی Turbo Chilli آگاهانه پروسه ساخت قسمت بعدی عنوانش را کلید زده اند. آن ها می دانستند سبک سری محبوب شان [Runner] حالا جذابیت گذشته را نداشته و به ورطه کلیشه ها افتاده است.

بنابراین سعی می کنند تا جدا از حالت گیم پلی اصلی، چندتا مینی گیم هم به ساخته خود اضافه نمایند تا ترکیب این مدها یک طعم دلنشین را به مخاطبین هدیه بدهد. اما نتیجه نهایی چیست؟ همانگونه که گفتیم دست پخت جدید استودیوی Turbo Chilli به واسطه بخش های اضافی خیلی دلنشین نیست. حالا برای چه روی کلمه «بخش های اضافی» تاکید نمودیم؟

چون با نادیده گرفتن آن ها Stickman Surfer همچنان یک تجربه خوب به وجود می آورد. Turbo Chilli برای توسعه عنوانش از سه حالت گیم پلی استفاده نموده که مهمترین و بهترین آن ها «موج سواری» است. با این بخش، شما باید با کلیک یا نگذاشتن انگشت روی صفحه اسمارت فون [برای بالا یا پایین رفتن] به شخصیت داستان برای کسب بالاترین امتیازات کمک نمایید.

البته راهبندها و کوسه را هم فراموش نکنید. شاید این قسمت Stickman Surfer خیلی کلیشه ای باشد ولی سازنده با استفاده از آیتم های مختلف، یک گرافیک تقریبا جذاب، چالش های پویا و گستردگی خوب محیط ها توانسته این نقطه ضعف را بپوشاند. دومین و سومین قسمت Stickman Surfer را می توانیم حالت های «اسکیت سواری» و «رانندگی با ماشین» بنامیم.

بزرگترین مشکلات این بخش محدودیت های حرکت آن ها است. یعنی با آزادی کم موجود، شما به ندرت می توانید از این قسمت ها لذت ببرید و احتمالا تمام وقت تان را با همان موج سواری می گذرانید. البته گفتیم، همین قسمت هم به تنهایی برای کسانی که خواهان ماجراجویی با استیکمن ها بوده و علاقه مند به سبک Runner هستند جذاب است. بنابراین پیش از تجربه ساخته Turbo Chilli حتما به این مسئله توجه داشته باشید.

Stickman Surfer
  • Stickman Surfer
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Turbo Chilli
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 207 / 88 مگابایت
دانلودویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟