گلکسی S8 سامسونگ نسخه 256 گیگابایتی ندارد

طی چند هفته گذشته بازار شایعات مربوط به گلکسی S8 کاملاً داغ بود و تقریباً جزئیاتی از تمام ویژگی های احتمالی پرچمدار بعدی سامسونگ به گوش رسیده است، موبایلی که از جدیدترین چیپست کمپانی کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۳۵ بهره می گیرد.

یکی از منابع موثق امروز اعلام کرد اسمارت فون کره ای ها به دو ترکیب مختلف از نظر فضای ذخیره سازی و حافظه رَم مجهز شده، یعنی یکی از آنها ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و ۴ گیگابایت رَم دارد، و مدل حرفه ای تر نیز ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رَم خواهد داشت.

پیش تر، شایعات حکایت از آن داشتند که سامسونگ نمونه ای از گلکسی S8 را با ۸ گیگابایت رَم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می کند، اما طبق خبر امروز، این موضوع صحت ندارد و این حجم از فضای ذخیره سازی داخلی در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت.

دلیل دیگری برای ناامیدی طرفداران کمپانی مورد بحث در نقاط مختلف جهان، این است که ظاهراً تنها ترکیب ۴ / ۶۴ گیگابایتی وارد بازارهای اروپا و آمریکا خواهد شد و نسخه ۶ / ۱۲۸ صرفاً در بازار چین عرضه می شود، جایی که اعداد و ارقام اهمیت بسزایی یافته اند.

گفتنیست سامسونگ همین رویکرد را برای گلکسی نوت ۷ نیز در نظر گرفته بود و قصد داشت مدل پیشرفته تری را با ۶ گیگابایت رَم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در کشور چین و البته در کره جنوبی عرضه کند، اما به خاطر مشکلات به وجود آمده برای این فبلت محبوب، طرح فوق به سرانجام نرسید.

به هر حال برای مشخص شدن تمامی ابعاد ماجرا، چاره ای نداریم جز اینکه تا زمان برگزاری رویداد اختصاصی رونمایی از گلکسی S8 یعنی ۲۰ مارس (نهم فروردین ماه) صبر کنیم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟