ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

علامات تجاری «جی 6 کامپکت» و «جی 6 لایت» از سوی ال جی به ثبت رسید

با آغاز رویداد بین المللی کنگره جهانی موبایل 2017، ال جی قصد دارد از موبایل پرچمدار G6 رونمایی کند که تفاوت های فاحشی با G5 داشته و دیگر ماژولار نیست. اما آیا امکان دارد که ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۵

با آغاز رویداد بین المللی کنگره جهانی موبایل 2017، ال جی قصد دارد از موبایل پرچمدار G6 رونمایی کند که تفاوت های فاحشی با G5 داشته و دیگر ماژولار نیست. اما آیا امکان دارد که ال جی دستگاه دیگری در آستین خود داشته و در صدد غافلگیری مخاطبان کنفرانس خبری خود برآید؟ این کمپانی کره ای اخیراً علامات تجاری مختلفی برای حداقل دو مدل از LG G6 را به ثبت رسانده است.

این علامات تجاری، به دو موبایل «ال جی جی 6 کامپکت» و «ال جی جی 6 لایت» اشاره دارند. از دیگر علامت های تجاری به ثبت رسیده می توان به «جی 6 هیبرید»، «جی 6 فیت»، «جی 6 سِنس»، «جی 6 یانگ»، «جی 6 فورت» و «جی 6 پریکس» نیز اشاره کرد؛ اما حقیقت امر آن است که دو مدل لایت و کامپکت، امیدوارکننده تر از سایر اسامی به نظر می رسند.

با توجه به موبایل هایی که طی سال های گذشته با پسوند کامپکت و لایت منتشر شده اند، احتمال دارد که شاهد مدل هایی دیگر از جی 6 با سخت افزار ضعیف تر باشیم. این دو موبایل احتمالاً از نظر طراحی، تفاوت چندانی با جی 6 استاندارد نخواهند داشت اما با سخت افزاری ضعیف تر و به تبع آن، برچسب قیمتی ارزان تر به دست مشتریان خواهد رسید.

در هر صورت، هنوز نمی توان به صورت قطع از توسعه چنین موبایل هایی از سوی ال جی اطمینان داشت اما برای دریافت پاسخ تمام سوالات باید تا کمتر از یک ماه دیگر و آغاز کنگره جهانی موبایل 2017 منتظر باقی ماند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • عموجانی
    عموجانی | ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

    امیدوارم از سونی ایکس کامپکت بهتر باشه.

مطالب پیشنهادی