انتشار سندی که مشخصات و قیمت پرچمداران بعدی هوآوی را نشان می دهد

انتشار سندی که مشخصات و قیمت پرچمداران بعدی هوآوی را نشان می دهد

طبق اسنادی که امروز از کشور چین به دست آمده، اطلاعاتی منتسب به پرچمدار آتی هوآوی یعنی P10 و مدل پلاس آن را می بینیم که نمونه های مختلف و قیمت آنها را فاش می سازند.

طبق تصویر زیر، موبایل P10 هوآوی در سه نسخه وارد بازار خواهد شد. یکی از آنها با ۴ گیگابایت رَم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی، قیمتی برابر با ۵۰۸ دلار آمریکا خواهد داشت. نمونه دیگر از ۴ گیگابایت رَم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است که قیمتی ۵۹۵ دلاری دارد، و نهایتاً پیشرفته ترین نمونه آن که به ۶ گیگابایت رَم و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی مجهز شده، با قیمت نسبتاً بالای ۶۸۲ دلار وارد بازار خواهد شد.

همچنین هوآوی مدل P10 Plus را نیز در قالب دو پیکربندی سخت افزاری عرضه خواهد کرد. یکی از این مدل ها به ۴ گیگابایت رَم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی تجهیز شده که به قیمت ۷۲۶ دلار به فروش خواهد رسید، و مدل پرمیوم آن با ۶ گیگابایت رَم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، ۸۲۸ دلار خرج روی دست خریدار احتمالی می گذارد.

گفتنیست طبق اخبار موجود هر دو موبایل فوق به نمایشگری ۵.۵ اینچی با رزولوشن qHD معادل ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پیکسل مجهز هستند، و چیپست پیشرفته کایرین ۹۶۵ هوآوی نیز در آنها به کار خواهد رفت. تصویربرداری در این پرچمدار همچون نسل های قبلی بر عهده دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی مجهز به لنزهای کمپانی خوشنام لایکا قرار گرفته.

شایعات موجود نشان می دهند P10 و مدل پلاس آن تنها از نظر ظاهر با یکدیگر تفاوت دارند، به گونه ای که مدل اصلی نمایشگری تخت دارد و مدل پلاس از نمایشگری با لبه های خمیده بهره می گیرد، اما به نظر نمی رسد این تفاوت جزئی، اختلاف قیمت بالای ۱۳۰ دلار بین مدل هایی با سخت افزار مشابه را توجیه نماید.

لازم به ذکر است هر دو مدل در تاریخ ۲۶ فوریه (هشتم اسفند ماه) در جریان کنفرانس جهانی موبایل در شهر بارسلون رونمایی خواهد شد، اما به احتمال زیاد پیش از آن اطلاعات کامل و موثق تری در مورد پرچمداران بعدی هوآوی فاش می گردد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato