همه چیز درباره آیفون 13
رویای ایتالیایی؛ پاگانی هوآیرا BC رودستر در راه است

رویای ایتالیایی؛ پاگانی هوآیرا BC رودستر در راه است

پاگانی با انتشار پستی با این مضمون که، هوایرا BC بخش باور نکردنی از مهندسی پاگانی بود. حالا همه می توانند در مدل رودستر نیز شاهد قدرت مهندسی پاگانی باشند، به شکل غیر رسمی از نزدیک شدن به زمان رونمایی از رودستر تازه خود خبر داده است.

طبق گفته های صفحه رسمی فیسبوک پاگانی، می توان این نکته را دریافت که هوایرا BC رودستر تمام ویژگی های مدل معمولی را دارد. قلب رودستر نیز همانند BC یک موتور V12 با حجم ۶ لیتر است.

موتور هوایرا BC که هنر دست مهندسین AMG است، توان تولید ۷۸۹ اسب بخار و گشتاور ۱۱۰۰ نیوتن بر متر دارد. وظیفه انتقال این قدرت نیز به عهده جعبه دنده ۷ سرعته دستی مشترک با BC گذاشته شده است.

با وجود حذف سقف، تقویت های لازم بدنه خودرو باعث افزایش وزن آن نسبت به مدل معمولی شده است که خود ۱۲۱۸ کیلو وزن دارد. همانطور که تصور میشد دیگر خبری از در های مخصوص پاگانی که از بالا باز می شود نیست. به این علت که بتوان خیلی راحت سقف را از بدنه جدا کرد، در ها به احتمال زیاد از جنس فیبر کربن ساخته شده اند.

انتظار می رود که تنها ۱۰۰ عدد از این مدل تولید شود و چندان دور از ذهن نیست اگر تمام ۱۰۰ دستگاه از حالا پیش‌فروش شوند. قیمت برآورد شده برای این دلربای ایتالیایی نیز هنوز معلوم نیست اما کوپه معمولی برچسب ۲.۲۵ میلیون دلاری دارد و حتمالا نسخه رودستر حتی از برادر مسقف خود نیز گران قیمت تر خواهد بود.

پاگانی قصد دارد تا هوآیرا BC رودستر را در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۷ معرفی کند. درست یک سال بعد از معرفی BC و شش سال پس از برنامه ریزی برای یک محصول DropTop.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato