معرفی بازی Blyss؛ جادوی موسیقی

معرفی بازی Blyss؛ جادوی موسیقی

معرفی بازی Blyss؛ جادوی موسیقی

بعد از Mr Jump [معرفی دیجیاتو] و حالا با Blyss، استودیوی ZPLAY Games هم به لیست سازندگانی پیوست که زین پس تنها نامش برای تجربه یک اپلیکیشن کافی خواهد بود. بگذارید یک حقیقت روشن را بگوییم؛ با توجه به این که روزانه بازی های زیادی عرضه می شوند و بعضا با وجود امتیازات بالا مخاطبین به آن ها خیلی جذاب نیستند، بنابراین معمولا طی یک روز مجبوریم دست به انجام عناوین مختلفی بزنیم تا بهترین را انتخاب نماییم.

اما بین این اپلیکیشن ها، کم پیش می آید تا بازی را نگه داشته و ادامه دهیم. چون نمی توانند جذابیت ابتدایی را تا مدت ها حفظ کنند. نه فقط ما، شاید برای بازیکن های زیادی این اتفاقات پیش بیاید. علت این که ZPLAY Games را یکی از توسعه دهندگان خوب کنونی نامیدیم دقیقا از همین مسئله مهم حرف می زدیم. آن ها از معدود شرکت هایی هستند که ساخته هایشان ارزش وقت گذاشتن را دارند.

بازی سه حالت مختلف گیم پلی داشته که البته، ابتدا تنها با یکی از آن ها می توانید خود را سرگرم نمایید. برای تجربه بقیه باید از سکه هایی که هنگام جواب به چالش ها به دست می آورید استفاده کنید.

Blyss هم که ابتدا برای آی دیوایس ها عرضه شد و بعد از چند ماه دارندگان دستگاه های اندرویدی توانسته اند طعم دلنشین آن را بچشند از همین عناوین ZPLAY Games است. عنوانی که با وجود گیم پلی جذاب و عالی خود، به واسطه یک جادوی عجیب توانسته بازیکن ها را شیفته خود نماید. بیایید ابتدا به المان های Blyss بپردازیم تا بعد پیرامون این قضیه صحبت کنیم.

مکانیزم های Blyss خیلی ساده و اصطلاحا مینیمالیسم هستند. اما نهایت توانایی های سازندگان را آنجا می توانیم ببینیم که با وجود تمام این سادگی ها، مطمئنا چالش ها شما را اذیت خواهند نمود. گیم پلی ساخته Dropout Games [استودیوی ZPLAY Games وظیفه عرضه آن روی اندروید را به عهده داشته است] پیرامون نقطه ها چرخیده و تنها مسئولیت شما این خواهد بود که آن ها را کاملا از بین ببرید.

حالا پرسش اینجاست چگونه باید به این هدف برسیم؟ همانگونه که اسکرین شات ها نشان می دهند، این نقطه ها درون اجسام مربعی گذاشته شده اند. بنابراین کافیست انگشت خود را روی بیش از دو تا از این جسم ها بکشید تا نقطه ها غیب شوند. طبیعتا این المان به تنهایی سخت نیست. خوشبختانه توسعه دهنده هم به خوبی از آن آگاهی داشته و برای بعضی قسمت ها، تعداد نقطه اجسام افزایش می یابد. بنابراین باید مراقب باشید که ابتدا کدام را حذف می کنید.

حذف نقطه ها به صورت تک به تک است. یعنی به عنوان نمونه با کشیدن انگشت خود روی اجسامی با نقطه های یک، دو و دو، جسم یک نقطه از بین رفته و دو نقطه ها هم به یک نقطه کاهش می یابند. این روند تا حذف تمام اجسام ادامه خواهد یافت.

گیم پلی و پس زمینه مرحله های Blyss به خودی خود زیبا هستند و مطمئنا با همین ها یک تجربه متفاوت خواهید داشت اما همانگونه که گفتیم، توسعه دهنده برای موفقیت عنوانش از جادویی فریبنده هم کمک گرفته است. موسیقی را می گوییم. نمی خواهیم از لفظ «بهترین» استفاده نماییم چون همه بازی های اسمارت فون ها را انجام نداده ایم ولی قطعه های Blyss یکی از زیباترین ها نه فقط بین اپلیکیشن ها بلکه تمام صنعت گیمینگ هستند.

شاید تعجب کنید اما حتی با نداشتن علاقه به مکانیزم های Blyss، همچنان پیشنهاد می کنیم برای قسمت Theme و موسیقی هایش آن را بگیرید. چون به جرئت می گوییم که همین بخش به تنهایی ارزش دانلود Blyss را خواهد داشت؛ قطعه های متفاوت و ترکیب درست مکانیزم های گیم پلی با آن ها موجب شده تا بتوانیم لقب یکی از آرامش بخش ترین اپلیکیشن های اسمارت فون ها را به Blyss بدهیم. واقعا با این همه المان مثبت می خواهید Blyss را از دست بدهید؟

Blyss
  • Blyss
  • قیمت: ورژن اندروید رایگان
  • سازنده: Dropout Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۶۳ / ۶۰ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل