سامسونگ و Six Flags از رولر کوستری مبتنی بر واقعیت ترکیبی رونمایی کردند

برای بسیاری از ما، رولر کوسترها بدون یک تصویر شبیه سازی شده اضافی به اندازه کافی ترسناک هستند، با این همه از سال گذشته میلادی بود که چند پارک تفریحاتی، از دستگاه هایی مجهز به واقعیت مجازی رونمایی کردند که تجربیات متفاوتی را برای مردم به ارمغان می آوردند.

حالا دو کمپانی سامسونگ و Six Flags پا را فراتر برده و از تجربه واقعیت ترکیبی Galactic Attack رونمایی کردند که گرچه یکبار دیگر بر هدست Gear VR سامسونگ متکی است، اما این بار با استفاده از دوربین موبایل های گلکسی، به جای گیر انداختن کاربران در دنیایی کاملاً مجازی، امکان تماشای لایه های دیجیتالی اضافه روی جهان واقعی را فراهم می آورد.

سامسونگ می گوید که تجربه توسعه یافته از سوی Six Flags، سبب می شود تا میلیون ها مصرف کننده بتوانند برای نخستین بار با واقعیت ترکیبی آشنا شوند؛ با این همه بدیهی است که Gear VR نمی تواند همچون هدست هولولنز مایکروسافت، تجربه با کیفیتی از این تکنولوژی ارائه دهد.

گذشته از تصویرسازی مجازی، تجربه Six Flags قابلیت های دیگری نیز دارد. پیش از هر چیز، هدست های واقعیت مجازی کاملاً با حرکت رولر کوستر هماهنگ هستند تا کاربر دچار اختلال حرکتی یا حالت تهوع نشود.

علاوه بر این، سناریوی تجربه واقعیت مجازی مورد اشاره، شامل سه پایان مختلف است و می تواند تجربیات گیمینگ متفاوتی را برای کاربر به ارمغان بیاورد. در نهایت ناگفته نماند که این رولر کوستر در پارک Six Flags Magic Mountain واقع در شهر والنسیا ایالت کالیفرنیا قرار دارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟