انتشار تصاویر زنده منتسب به موبایل اکسپریا X2 سونی

چند هفته پیش، سونی به صورت رسمی تایید کرد که در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ حضور یافته و از «آخرین ابداعات» خود رونمایی می کند. اگرچه این کمپانی ژاپنی هیچ صحبتی درباره برنامه های خود به میان نیاورده، بنابر شایعات باید منتظر رونمایی از چند موبایل هوشمند طی این رویداد باشیم.

منابع چینی به تازگی تصاویری زنده را در فضای زنده منتشر کرده اند که ظاهراً به برخی از موبایل های آتی سونی تعلق دارند. این تصاویر، حداقل سه مدل مختلف اکسپریا را به تصویر می کشند که یکی از آنها، به همراه حافظه رم ۴ گیگابایتی و و فلش LED برای دوربین جلو به دست مشتریان خواهد رسید.

در صورتی که گزارش های پیشین قابل استناد باشند، سونی می خواهد دو موبایل اکسپریا را به همراه نمایشگر ۵.۵ اینچی طی سال جاری میلادی عرضه کند؛ یک مدل به همراه رزولوشن ۴K، درست مانند اکسپریا زد ۵ پریمیوم و مدلی دیگر به همراه رزولوشن Quad HD. این دو موبایل احتمالاً در تصویری که در بالا قرار گرفته است قابل مشاهده هستند.

ناگفته نماند که در کنار این تصاویر، هیچ اطلاعات جدیدی منتشر نشده است و صرفاً باید به گمانه زنی بسنده کنیم. علاوه بر این، اگرچه تصاویر به نظر واقعی می رسند، اما تا زمانی که از سوی سونی به صورت رسمی تایید نشوند، نمی توان آنها را موثق تلقی کرد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟