ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بمبروگن استارت آپ Arrivo را پایه گذاری کرد
تکنولوژی

یکی از موسسین سابق هایپرلوپ وان، استارت آپ رقیب این شرکت را پایه گذاری کرد

پیش تر برایتان از ماجراهای پیش آمده میان موسسین اولیه هایپرلوپ وان گفتیم و خبر دادیم که «بروگن بمبروگن» (Brogan BamBrogan) به عنوان یکی از بنیان گذاران اصلی این شرکت به طور رسمی از آن جدا ...

پیش تر برایتان از ماجراهای پیش آمده میان موسسین اولیه هایپرلوپ وان گفتیم و خبر دادیم که «بروگن بمبروگن» (Brogan BamBrogan) به عنوان یکی از بنیان گذاران اصلی این شرکت به طور رسمی از آن جدا شده است. حال خبر رسیده او یک استارت آپ جدید را برای رقابت با هایپرلوپ وان پایه گذاری کرده است.

در حالی که شروین پیشه ور دیگر موسس هایپر لوپ وان و برادرش همچنان درگیر شکایت های بمبروگن و برخی دیگر از همکارانش هستند، کمپانی «Arrivo — the Arrival Company» رسماً کار خود را آغاز کرده تا به عنوان رغیب حیثیتی این شرکت پای به عرصه بگذارد.

این استارت آپ نوپا کار خود را با ۳۰ کارمند آغاز خواهد کرد و تا انتهای سال این رقم به ۸۰ نفر خواهد رسید. طرح پایلوت Arrivo نیز قرار است در دو نقطه دنیا به اجرا گذاشته شود. هنوز سرمایه اولیه و محل دقیق اجرای تست های پایلوت سیستم هاپیرلوپ این شرکت اعلام نشده است.

در کنار بمبروگن نام دستیار ارشد سابق مدیرعامل، مدیر مالی سابق و معاون ارشد سابق در امور توسعه کسب و کار هایپرلوپ وان نیز به عنوان موسسین Arrivo به چشم می خورد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی