ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ویدیوهای فید اخبار فیسبوک از این پس با صدا شروع به پخش خواهند کرد

دورانی که در فید اخبار فیسبوک شاهد پخش خودکار و بی صدای ویدیوها بودید به سر رسید. غول شبکه های اجتماعی از این به بعد کلیه ویدیوهای تایم لاین را با صدا پخش خواهد کرد، ...

دورانی که در فید اخبار فیسبوک شاهد پخش خودکار و بی صدای ویدیوها بودید به سر رسید. غول شبکه های اجتماعی از این به بعد کلیه ویدیوهای تایم لاین را با صدا پخش خواهد کرد، قابلیتی که مراحل تست و آزمایش آن را از ماه اوت سال گذشته میلادی آغاز کرده بود.

فیسبوک آخرین پست وبلاگ خود را به توضیح این تغییر اختصاص داده است: "وقتی که ویدیویی نظر مردم را جلب می کند، آن ها انتظار دارند که که تصویر را همراه با پخش صدا ببینند. این باعث می شود که تجربه کامل و بی نقصی از تماشای ویدیو داشته باشند. همچنین پخش این صدا بابت رسیدن پیام های تبلیغاتی به گوش مخاطب ایجاد اطمینان خواهد کرد."

در ادامه این پست می خوانیم: "خوشبختانه صدای این ویدیوها در حالت سایلنت بودن موبایل پخش نمی شود و مضاف بر این می توان پخش خودکار صدا را از تنظیمات فیسبوک به طور دائم غیر فعال نمود." فیسبوک قصد آن کرده که تا پایان امسال، قابلیت مذکور را به تدریج برای تمامی کاربران سرویس پرجمعیتش ارائه نماید.

مضاف بر این تغییرات دیگری را هم در اپلیکیشن های موبایل فیسبوک شاهد هستیم. بعد از پخش ثانیه هایی از ویدیوهای عمودی، حالا آن ها می توانند کل کادر صفحه را برای تماشای بهتر در بر بگیرند. با کشیدن انگشت خود از بالا به پایین روی هر ویدیو هم می توانید آن را به گوشه صفحه برده و در حالت تصویر در تصویر تماشایش کنید.

بنابراین وقتی که مشغول بالا و پایین کردن فید اخبار خود هستید هم می توانید همزمان به تماشای ویدیوها بپردازید. و در نهایت فیسبوک بالاخره پشتیبانی از تلویزیون های هوشمند را هم به امکاناتش اضافه کرده است.

حالا می توانید در اپل تی وی، فایر تی وی آمازون و اسمارت تی وی سامسونگ به گشت و گذار در این شبکه اجتماعی بپردازید. فیسبوک اعلام کرده که در آینده این پشتیبانی را به پلفترم های بیشتری گسترش خواهد داد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی